بروزرسانی مایکروسافت آفیس برای آی او اس و آی کلود

مایکروسافت  یک به روزرسانی را برای مجموعه برنامه های آفیس در آیفون و آیپد شرکت اپل انجام داد که کاربران آی او اس 8 هم اکنون می توانند آپدیت نسخه 1.6 آن را دریافت کنند، در این به روزرسانی در کنار آپیدت های معمولی که در از بین بردن عیوب و افزایش کارایی عملکرد دیده می شود پشتیبانی تمام و کمال از ذخیره سازی و همگام سازی سرویس درایوهای آیکلاد اپل نیز دیده می شود.

Photo-Feb-17-7-24-18-AM-800x698
مایکروسافت اعلام کرده است که کاربران محبوب ترین نرم افزارهایش مانند وورد ، اکسل و پاورپوینت می توانند از هم اکنون صفحه را باز کرده ، فایل خود را در آیکلاد ذخیره کنند و نکته جالب اینکه می توانند ذخیره سازی را در هر بخش خاص مربوط به برنامه قرار دهند.

روش های ذخیره سازی که جدیدا افزوده شده اند از کاربران نمی خواهند که ابتدا در آفیس 365 ساب اسکریب یا عضویت صورت گیرد ، و به عنوان یک برنامه مایکروسافت مستقل و متناوب در میان گزینه های دخیره سازی کلاد فعال شده است و نام این آپشن OneDrive می باشد.

طبق چیزی که توسط The Verge اشاره شده است برخی از فرمت های فایل ها ممکن است کاربرد آیکلاد در برنامه های مایکروسافت آی او اس را با اشکال مواجه کند .
یک سری محدودیت هایی در پشتیبانی از برخی فایل ها دیده می شود مثلا شما می توانید از نوشته های خود خلاصه ای را در کنار متنی که توسط TextEdit روی مک بوک وجود دارد داشته باشید ولی نمی توانید آن را ویرایش کنید و آیکلاد طبق نظم پایه ای خود فایل ها را دسته بندی می کند و به اجازه آرایش فایل ها را به شما نمی دهد.

[سه شنبه، 17 فوريه 2015 ۱۲:۴۱ ب.ظ] You: مایکروسافت اخیرا یک ویژگی مشابهی را برای برنامه های آی او اس خود ایجاد کرده است که در آن می توان جزئیاتی را به متن افزود این ویژگی اشتراک گذاری با دراپ باکس (partnership with Dropbox ) می باشد که به کاربران اجازه می دهند خلاصه را باز کند ، آن را وایرایش کرده و فایل مورد نظر را با فرمت های معروفی در بخش مربوط به آیکلاد سیو کنند.
در اوایل ماه نوامبر برنامه های وورد ، اکسل و پاورپوینت برای آیفون عرضه شدند و افزودن رایگان داکیومنت ها و ویرایش های پایه ای آن در این سرویس دیده می شود.
: شما اکنون می توانید فایل های مورد نظر را به صورت مستقیم از آپ استور دانلود کنید:
Microsoft Word [Direct Link]
Microsoft Excel [Direct Link]
Microsoft PowerPoint [Direct Link]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا