صبحانه های متنوع و جذاب و ضد التهاب

لیستی از صبحانه های ضد التهاب

اجازه دهید با یک موضوع مهم روبرو شویم . واقعا چه کسی زمان و حوصله ی کافی برای آماده کردن یک صبحانه بزرگ در آخر هفته و روزهای تعطیل را دارد . معمولا بیشتر افراد چنین حوصله ای ندارند .  اگر شما هم از خوردن نان تست کهنه و یا غلات صبحانه ی مانند مقوا خسته شده اید ،پس همراه ما باشید تا صبح خود را با یک غذای ساده و متعادل آغاز کنیم که می تواند در عرض چند دقیقه آماده شود .

asd

چه کسی دوست ندارد روز خود را با یک غذای عالی ، ساده و سالم شروع کند و بتواند این غذا را در حال رانندگی ، در حال پیاده روی به سمت کار و یا در مدرسه با دوستان میل کند؟
من مطمئن هستم همه افرادی که این مقاله را می خوانند  دنبال پیشنهادات و ایده های خوب برای صبحانه خود هستند تا بتوانند بدن خود را از مواد مغذی پر کرده و مقدار فیبر مورد نیاز خود را از صبحانه دریافت کنند .  با وجود انتخابهای سالمی که در مورد صبحانه وجود دارد اصلا نیازی نیست به رستوران های drive-thru ( رستوران هایی که  نیاز نیست از ماشین پیاده شوید و جلوی پنجره ی رستوران پارک کرده و غذای خود را سفارش میدهید و از همان جا هم سفارش خود را تحویل میگیرید ) بروید . شما می توانید از بین این گزینه ها یکی را به دلخواه انتخاب کنید و از خوردن آن لذت ببرید .

در اینجا لیستی از صبحانه های ضد التهاب را می بینید که می توانید هر زمان از سال که دوست داشتید از آنها استفاده کنید .

آووکادو ، شاه دانه و نان تست:

2 برش نان سبوس دار را برشته (تُست )کنید .سپس آنها را روی یک سطح مسطح قرار دهید و روی آن را با یک عدد آووکادوی له شده پر کنید . حالا روی آن یک قاشق غذا خوری شاهدانه بپاشید . می توانید این صبحانه را با نمک دریایی و فلفل سرو کنید .

پارفه ی صبحانه ی ضد التهابی:

برای تهیه ی این صبحانه کافیست یک فنجان ماست شیر نارگیل را با جو ، تخم کدو ،دارچین ، شیره قند و دانه کتان مخلوط کنید .این مخلوط سرشار از امگا 3 بوده و خاصیت ضد التهابی دارد .

دست پیچ موز و نارگیل:

ابتدا نانو سبوس دار را در یک ظرف خشک با حرارت متوسط به مدت 30 ثانیه برشته کنید و یا آن را طوری گرم کنید که هر دو طرف آن طلایی شود . سپس این نانها را به ظرفی که قرار است آن را سرو کنید منتقل نمایید و روی آن 2 قاشق غذاخوری کره گردو ، یک برش کوچک از موز له شده یا خر شده و یک قاشق غذاخوری نارگیل برشته شده قرار دهید . اگر دوست داشتید می توانید آن را با نمک دریایی سرو کنید .

یک اسموتی ساده :

یک موز رسیده ، یک فنجان اسفناج تازه ، یک فنجان یخ ، یک فنجان شیر بادام و یک قاشق غذاخوری شاهدانه را در غذاساز بریزید و آن را تا زمانی که نرم شود مخلوط کنید . حالا این مخلوط را لیوانهای سرو انتقال دهید و فورا آن را سرو کنید .

سیب و دانه ی کنجد :

ابتدا یک عد سیب بزرگ ارگانیک را به 4 بخش تقسیم کنید . سپس 1 و ½ قاشق غذاخوری دانه ی کنجد برشته شده روی آن بریزید . اگر دوست داشتید می توانید آن را با نمک دریایی سرو کنید .

نان حلقوی با طعم تند:

ابتدا یک عد نان حلقوی سبوس دار را برشته کنید و آن را روی یک ظرف مسطح قرار دهید . سپس روی آن تحم مرغ آب پز شده ،1 قاشق غذاخوری پیاز قرمز خرد شده قرار دهید . در نهایت بر روی آن ریحان تازه ی خرد شده و یک قاشق غذاخوری سس سالسا بریزید . می توانید این غذا را نمک دریایی و فلفل سرو کنید.

صبحانه بوریتو :

ابتدا یک عدد نان سبوس دار را در یک ظرف خشک و با حرارت متوسط برای 30 ثانیه حرارت دهید تا طلایی شود . سپس ان نانها را به طرف سرو خود انتقال داده و روی آن 1/ فنجان لوبیای پخته شده ، گوجه گیلاس ، 3 قاشق غذاخوری آووکادوی له شده  و 2 قاشق غذاخوری حمص ساده قرار دهید . اگر خواستید می توانید آن را نمک دریایی و فلفل سرو کنید .

ریحان و آووکادو ، نان باگت:

ابتدا دو برش از نانو  باگت سبوس دار را برشته کنید .سپس روی آن یک عد آووکادوی له شده کوچک ،1 قاشق غذاخوری سس تند ، 1 قاشق غذاخوری آب لیموی تازه ، 1 عد پیازچه ی تازه ی خرد شده و 2 برگ تازه ی ریحان قرار دهید . می توانید این غذا را با فلفل و نمک دریایی سرو کنید .

منبع : foxnews

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا