استفاده از سیستم عامل آی او اس در نیروی هوایی آمریکا

Air Force Times گزارش داده است که این هفته نیروی هوایی ایالات متحده آمریکا 5000 دستگاه بلک بری را با گوشی های هوشمند اپل و سیستم عامل آی او اس (ios) جایگزین می کند. این حرکت بخشی از استراتژی گسترده، برای تبدیل دستگاه های قدیمی با گوشی های مدرن است. به این ترتیب استفاده از آی او اس در نیروی هوایی جدی تر خواهد شد.

استفاده از آی او اس

در نهایت، تمام کاربران موبایل نیروی هوایی نیاز است که بلکبری قدیمی خود را برای تبدیل به آیفون اپل یا سایر دستگاه هایی که تایید شده است آماده کنند. این در حالی است که 18000 آیپد در اوایل سال 2013 خریداری شده است.

اطلاعات بیشتر از طریق AppleInsider:

Brig. Gen. Kevin Wooton مدیر ارتباطات فرماندهی فضایی نیروی هوایی در بیانیه ای گفت: به منظور پایین نگه داشتن هزینه و صرفه جویی در منابع شبکه، موبایل های بلکبری قدیمی هنگامی که کاربران به دستگاه آی او اس منتقل می شوند خاموش خواهند شد.

Wooten گفت هر بلکبری جدید که بعد از 1 ژانویه تهیه شده است از این AFSPC/A6 چشم پوشی خواهد شد.

در کل، نیروی هوایی روی جایگزینی بلکبری ها با 5000 دستگاه آی او اس و توانمند سازی کارمندان در استفاده از آن ها تمرکز خواهد کرد. نیروی هوایی نگفته است که آیا این دستگاه ها، نرم افزار مدیریت دستگاه موبایل جدید آزانس سیستم های اطلاعات دفاعی را پشتیبانی خواهند کرد اما این احتمال وجود دارد که DISA یا آژانس سیستم های اطلاعات دفاعی نقشی در مدیریت مرکزی دستگاه های نیروی های هوایی داشته باشد.

BlackBerry در CrackBerry بیانیه ای صادر کرده است:

تهدید مداوم حملات اینترنتی، سازمان ها را را ملزوم می کند که در مورد امنیت تلفن همراه مراقب باشند. برای مشتریانی مانند دولت که بیشترین نیاز های امنیتی را دارند، هیچ چیز امن تر از دستگاه بلکبری مدیریت شده با یک BlackBerry Enterprise Server نیست.

یک دلیل روشن این است که، بلکبری تاییدیه های دولتی بیشتری نسبت به سایر شرکت ها دارد و تنها شرکت مدیریت موبایل سازمانی و سازنده هَندسِت است که تاییدیه Department of Defense “Authority to Operate” را دریافت کرده است. امنیت در تمامی کار هایی که انجام می دهیم وجود دارد و ما آن را با سابقه بیشتر و بهتر از هر کس دیگری انجام می دهیم.

ما بیش از یک دهه است که شریک قابل اعتمادی برای سازمان های دولتی هستیم و بیش از 80.000 دستگاه بلکبری به تنهایی در DISA وجود دارد. رقبای ما در این زمینه آزمایش نشده اند و به طور طولانی مدت در معرض برنامه های کاربردی استرس زا قرار نگرفته اند. تایید مدل امنیتی آن ها سخت است. بلکبری بهترین گزینه در سراسر جهان برای تمام دولت هاست.

متاسفانه این تنها مشتری دولتی و بزرگ بلکبری نیست که به سمت سایر شرکت ها حرکت می کند. این شرکت که زمانی انحصار دولت و بازار سازمان ها را در دست داشت اکنون مشتریان رده بالای زیادی را از دست داده است.

John Chen ، مدیر عامل بلک بری، در چند ماهی که به این سمت رسیده است در تلاش است که این روند را متوقف کند.

idownloadblog

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.