کدام آیفون یا آیپد برای به اشتراک گذاری موقعیت شما انتخاب شود

اگر شما موقعیت خود را با خانواده و دوستان به اشتراک می‎گذارید، شما خواهید خواست که مطمئن شوید که iOS از دستگاه درستی این به اشتراک گذاری را انجام می‎دهد.

2

دلایل بی شماری وجود دارد که چرا شما ممکن است بخواهید موقعیت خود را از طریق اپلیکیشن Message یا Find My Friends به اشتراک بگذارید. به عنوان مثال، به اشتراک گذاری یک موقعیت بسیار سریع‎تر از به صورت دستی تایپ کردن آن برای یک فرد است. اگر شما بیشتر از یک دستگاه iOS داشته باشید، شاید یک آیفون و یک آیپد به عنوان مثال، شما ممکن است بخواهید اینکه کدام یکی به عنوان گزینه‎ی پیش فرض به اشتراک گذاری موقعیت استفاده شود را تغییر دهید

به اشتراک گذاری موقعیت تقریبا در تمامی دستگاه‎ها کار می‎کند ولی برای اینکه از بعضی از ویژگی‎های به اشتراک گذاری موقعیت نظیر به اشتراک گذاری خانوادگی استفاده کرد، شما باید iOS 8 یا جدیدتر را داشته باشد. چنین قابلیتی ارزش نخواهد داشت اگر در یک گروه به اشتراک گذاری خانوادگی باشید، چون هرکسی که در گروه باشد می‎تواند از طریق اپلیکیشن Find My iPhone تمامی دستگاه‎های شما را مشاهده کند. با طی مراحل زیر شما دستگاه پیش فرض را برای دنبال کردن مداوم موقعیت شما در اپلیکیشن‎های خاص، نظیر Message انتخاب می‎کنید. من پیشنهاد می‎کنم دستگاه پیش فرض را دستگاهی بگذارید که بیشتر اوقات با خود به همراه دارید. برای اکثر افراد این دستگاه، آیفون آن‎ها خواهد بود.

نحوه‎ی اینکه کدام آیفون یا آیپد برای به اشتراک گذاری موقعیت شما انتخاب شود

1. اپلیکیشن Setting را در آیفون یا آیپد خود باز کنید.
2. بر روی گزینه‎ی Privacy آهسته ضربه بزنید.
3. بر روی Location Services آهسته ضربه بزنید.

3

4. بر روی Share My Location آهسته ضربه بزنید.
5. بر روی From آهسته ضربه بزنید.
6. بر روی دستگاهی که دوست دارید دستگاه پیش فرضی باشد که موقعیت شما را به اشتراک می‎گذارد آهسته ضربه بزنید.

1

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا