کامپیوتر VAIO بدون نام تجاری سونی

لپ تاپ های VAIO در خرده فروشی های ماکروسافت موجود در کشور آمریکا و برزیل به فروش خواهند رسید

قبل از این که مک بوک ها و iMac های شرکت اپل تبدیل به استاندارد های طلایی برای طراحی های کامپیوتری ناب و با کیفیت شوند ، این شرکت سونی بود که با کامپیوتر های سری VAIO خودش بازار دنیای کامپیوتر را بدست گرفته بود.

2015-08-20_173041

بعد از این که سال پیش شرکت سونی بخش VAIOشرکت اش را به شرکت Japan Industrial Partners فروخت، ما با خودمان فکر کردیم که دیگر هیچ وقت شاهد فروش یک مدل داغ و جدید از کامپیوتر های VAIO در خارج از کشور ژاپن نخواهیم بود. ولی این طور که به نظر می رسد ما اشتباه میکرده ایم ، زیرا این محصولات فقط به خواب زمستانی رفته بودند و منتظر زمان مناسبی بودند تا بتوانند ورودی شکوهمندانه و پیروزمندانه به صنعت سیستم های کامپیوتری داشته باشند. بنا به گفته روزنامه Wall Street Journal ، لپ تاپ های VAIOباری دیگر در خرده فروشی های ماکروسافت موجود در کشور آمریکا و برزیل به فروش خواهند رسید.

‌‌‌‌‌این خبر واقعا غافل­گیرکننده است ، حداقل از این جهت که بازار فروش سیستم های کامپیوتری در چند سال اخیر افول شدیدی را شاهد بوده و در مقابل آن سیستم های الکترونیکی همراه مانند گوشی های هوشمند و تبلت ها بازار را قبضه کرده اند و فروششان سیر صعودی بالایی داشته است.

ولی این طور که به نظر می رسد کامپیوتر های VAIO مصرف کننده های اصلی و معمولی کامپیوتر ها را هدف قرار نداده اند. به جای این کار ، این کامپیوتر ها به عنوان جایگزین هایی برای مک و به همان خریداران خلاقی که هدف محصولات مک هستند – مانند طراحان گرافیک و عکاسان حرفه­­ای – و همواره به سمت خرید محصولات اپل سرازیر می شوند را به سمت خودش بکشاند.

به عنوان یک محصول اعلاء ، کامپیوتر های VAIO از روند قیمت قبلی خودشان نیز منحرف شده اند. اولین محصول کامپیوتری که این شرکت در ایالات متحده قصد فروشش را دارد دستگاه VAIO Z Canvas خواهد بود ، که یک تبلت با صفحه نمایش 12.3 اینچی و مجهز به یک پردازنده Core i7 است که به همراه یک کیبورد و قلم خواهد بود. قیمتی که برای این محصول در نظر گرفته شده است با 2199 دلار آغاز می شود.

تعداد مشخصی از محصولات قبلی VAIO که توسط شرکت سونی طراحی شده بودند نیز دوباره به انبار ها بازگرده می شوند تا به فروش برسند ، همچنین این کمپانی یک سری طراحی های جدید را نیز وارد بازار می کند. پس ما اکنون میتوانیم بازگشت محصولات VAIO را جشن بگیریم.

به این منظور ، ما تعدادی از طراحی های کامپیوتر های VAIO مورد علاقه مان از سال های قبل را در قسمت پایین برای شما آورده ایم. به این امید که دوباره شاهد کامپیوتر هایی عالی و زیبا از طرف این شرکت باشیم.

طراحی کامپیوتر VAIO مورد علاقه شما چیست؟

mashable.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا