نرم افزار کاربردی Velox 2 با ویژگی های جدید

سر راست با Velox 2

من برای هفته‎ها یک کپی از Velox 2 داشتم و همانطور که سازنده‎اش فیلیپ تنن (Phillip Tennen) مدام ویژگی‎های جدید به آن اضافه می‎کرد، شاهد پیشرفتش بودم. هر هفته به نظر می‎آید که یک افزونه جدید یا یک ویژگی نو به آن اضافه می‎شود که برای این توییک که خیلی وقت است منتظرش هستیم، بسیار امیدوارکننده است.

1

Velox، همانطور که احتمالا خبر دارید، به شما اجازه می‎دهد نماهای مختلفی از یک اپ روی Springboard داشته باشید که برای این امکان باید یک عمل فعال سازی ساده را انجام بدهید. نوع پیش فرض آن، Swipe کردن روی آیکون برنامه‎ی مورد نظر و به دست آوردن “نمای velox” ویژه است؛ یا اگر برای اپ مورد نظر هیچ نمایی وجود ندارد، یک نمایی از نوتیفیکیشن‎های هنوز پرداخته نشده‎ی برنامه نمایش داده می‎شود.

اگر با Velox اصلی آشنا باشید پس می‎دانید که اصولا باید چه انتظاری از Velox 2 داشته باشید. اما یک سری افزونه‎های جدید در این نسخه وجود دارد که وعده‎ی دمیدن نفسی تازه در این توییک را می‎دهد…

بعد از نصب کردن Velox2، با انجام دادن یک عمل Swipe ساده روی هر یک از اپلیکیشن‎های موجود در صفحه Home، یک نمای Velox یا نمایی از نوتیفیکیشن‎ها پدیدار می‎شود. نماهای Velox افزونه‎های با طراحی خاص هستند که روی اپ‎های مختلف گوشی شما کار خواهند کرد. اگر اپی نمای Veloxای نداشته باشد به صورت پیش فرض نمای نوتیفیکیشن خواهد داشت.

همانطور که می‎توانید تصور کنید، یک نمای Notification، تمامی اعلامیه‎های مربوط به برنامه را در یک مکان واقع شده در وسط صفحه نمایش می‎دهد. کاربران می‎توانند هر طوری که ترجیح می‎دهند از این توییک استفاده کنند، برنامه را مجبور به قرار دادن یک نمای مشخص به صورت پیش‎فرض کنند.

 

اگر قبلا از Volex استفاده کرده باشید، پس تجربه نسخه دوم هم باید برایتان آشنا باشد. اگرچه چند تفاوت مهم وجود دارد. یک فرق بزرگ وجود پشتیبانی از Touch ID جهت محافظت از نماهای حساس Volex است.

یک سری ویژگی‎های افزودنی نیز در راه هستند که فعلا اجازه فاش کردنشان را ندارم. روش کاری مثل Volex اصلی می‎ماند با وجود یک سری توییست‎ها که همه برای داشتن یک تجربه خوب ترتیب داده شده‎اند.

هنوز زمان مشخصی برای انتشار Volex 2 اعلام نشده اما باید اعتراف کنم که به نظر می‎آید هر نسخه جدید از هر توییکی که امتحان می‎کنم، شامل یک ویژگی جدید یا یک تغییر بزرگ در خود دارد. Volex 2 یک نسخه بسیار امیدوار کننده است. در مورد فهمیدن جزییات زمان رسیدنش، گوش به زنگ باشید.
نظر شما در مورد Volex 2 چیست؟ آیا اصلا طرفدار نسخه‎ی اول بودید؟ منتظر آمدن دنباله‎‌اش هستید یا نه؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا