وایرلس واریزون نسل پنجم شبکه های وایرلس را به ارمغان می‌آورد

واریزون در عرض 12 ماه شروع به آزمون های وایرلس 5G کرده است ، تاسیس تجاری در سال 2017

وایرلس واریزون ، پیشرو اپراتور وایرلس آمریکا ، قصد دارد که نسل پنجم شبکه های وایرلس را به ارمغان آورد تا سرعت دانلود بیشتری از قبل را آورد.

با این آزمایش،این حامل قرمز بزرگ باید نخستین حاملی باشد که به صورت جدی به سمت شبکه 5G حرکت می کند.

گزارشی که توسط CNET منتشر شده است ، شامل آزمایش های بر روی تکنولوژی وایرلس 5G می باشد که در عرض دوازده ماه آینده قرار است راه اندازی شود ؛ با اطلاعات رییس واریزون و تایید معمار تکنولوژی Roger Gurnani که برخی مراحل مربوط به تبلیغات آن در سال 2017 آغاز می شود.

Verizon-Wireless-store-interior-001
در مقایسه با 4G شبکه وایرلس 5G برخی فواید را برای کاربران خواهد داشت از جمله اینکه دانلود سریع تر ، قدرت کارایی بهتر و همچنین به اپلکیشن هایی اجازه می دهد تا شبکه های سلولی را کنترل کنند.

طبق تست های داخلی واریزون شبکه های 5G آن سرعتی 30 الی 50 برابر سریع تر از شبکه های 4G خواهد داشت و حتی از فایبر گوگل سریع تر خواهد بود

با 5G ، شما می توانید چیزی را که در 4G در 6 دقیقه دانلود می کردید در 15 ثانیه دانلود کنید. این سرعت برای تماشای ویدیوهایی با وضوح 4K به صورت آنلاین فوق العاده می باشد .

Gurnani گفته است که ” در آینده چیزهای بیشتری می بینید که من واقعا الان نمی توانم توصیف کنم . ما نمی توانیم طبف گسترده ای از خدمات محلی را فراهم کنیم اما برخی امکانات را خواهیم داشت.

تکنولوژی 5G همچنین قدرت کارآمد تری خواهد داشت ، طبق گزارش CNET دستگاه ها ده برابر کارآمد تر خواهند شد البته شروع آگهی های آن هنوز تا چندسال بعید است رخ دهد . و اپل نیز تا زمانی که این شبکه جهانی نشود قادر نیست آز آن استفاده کند.

چیزی که ارزش گفتن در این پست را دارد این است که ژاپن در بازی های المپیک زمستانی 2015 می خواهد از شبکه حامل 5G استفاده کند ، همچنین در المپیک تابستانی 2020 ممکن است این شبکه به کار گرفته شود و دولت چین نیز تحت فشار است تا این شبکه را به کار گیرد.

Gurnani. گفته است که ما در این تست ها سعی داریم تنها بر روی سرعت تکنولوژی شبکه های وایرلس تمرکز داشته باشیم .

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا