بلکبری نسخه دوم نرم افزار BBM را برای آیفون عرضه کرد

به دنبال آخرین بروزرسانی این پیامرسان محبوب بلکبری یعنی نرم افزار BBM ، چندین ویژگی جدید برای یافتن دوستان به این برنامه اضافه شده است، سازنده کانادایی گوشی‌‌های شرکت بلکبری امروز نسخه دوم برنامه BBM را منتشر کرد. این نسخه شامل چند ویژگی جدید مثل برقراری تماس تلفنی رایگان، کانال‌های ‌‌BBM، ادغام با فضای ابری DropBox، به اشتراک گذاری مکان و … است.

این بروزرسانی رایگان امروز منتشر شده است و اگر در حال حاضر نگاهی به اپ استور کردید و بروزرسانی برای نرم افزار BBM ندیدید ناراحت نشوید زیرا این مراحل مقداری زمان می‌برد تا از طریق اپ استور قابل دریافت شود.

BBM

ویژگی‌های نرم افزار BBM

نرم افزار BBM شبیه به اسکایپ، Face Time، وایبر و دیگر اپلیکیشن‌های تماس صوتی، برقرار میکند . این ویژگی‌ها از طریق آیکون سبز رنگ در گوشه بالای راست گفتگو‌ها موجود است و می‌توانید به این بخش دسترسی پیدا کنید.

کانال‌های مسنجر BBM و دیگر ویژگی‌های اضافه شده، در واقع یکسری از ویژگی‌های چت و گفتگو است که نه تنها به شما اجازه می‌دهند همزمان پنجاه نفر را وارد گروه‌های گفتگو چند جانبه کنید بلکه شما در نرم افزار BBM می‌توانید گروه‌هایی با موضوع خاص و بر اساس علایق خود بسازید، در دسته بندی‌های محصولات، خنده و سرگرمی، ورزشی، تفریح، مد، اتومبیل و بیشتر…

BBM-2.0-for-Android-voice-calling

کمپانی بلکبری می‌گوید:

با ارسال پیام به کنال‌ها، صاحبان کانال بلافاصله پیام درخواست عضویت شما را دریافت می‌کنند و می‌توانند شما را در آن بحث کانال عضو کنند.

و اضافه می‌کند که تمام افراد معمولی و یا صاحبان علائم تجاری و کسب و کار می‌توانند کانال‌هایی را در نرم افزار BBM با موضوعات دلخواه خود بسازند.

و با کمک ادغامی که این اپ با دراپ باکس پیدا کرده است می‌توان به راحتی فایل‌ را بین دوستان و یا هر کسی که صحبت می‌کنید انتقال دهید. همچنین ویژگی اشتراک مکان درست شبیه ویژگی موجود در Find My Friends اپل است و شما می‌توانید مکان خود را با یک مخاطب خاص به اشتراک بگذارید.

با نرم افزار BBM در انجمن‌های خصوصی نیز می‌توانید مکان خود را با زمان بندی محدود به اشتراک بگذارید، بنابراین وقتی که زمان سنج مدت محدود را تمام کند مکان شما دوباره به حالت شخصی و نامشخص برمی‌گردد. اشتراک گذاری مکان در BBM 2.0 توسط Glympse انجام می‌شود.

و همچنین:

با نسخه جدید از مسنجر BBM شما موارد بیشتری را می‌توانید در گفتگو وارد کنید بنابراین می‌شود بسیار سریع یک عکس را به اشتراک گذاشت، صدا و یا یک فایل را به مخاطب خود ارسال کرد، یک تصویر لحظه‌ای و یا تصویری از گالری انتخاب کرد و فرستاد، دستتان را بر روی آیکون مربوطه نگه دارید تا صوت و یا صدای محل خود را ارسال کنید، یک رویداد در تقویم یا یک مخاطب را به طرف مقابل بفرستید.

و در آخر اینکه BBM 2.0 همراه با صد‌ها شکلک مختلف که در زمان گفتگو می‌توان استفاده کرد بروزرسانی شده و از طریق اپ استور قابل دریافت می‌باشد.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا