بسته لنزی 3در1 VicTsing برای آیفون 6

بسته لنزی 3 در 1 برای آیفون 6 یک بسته‎ی ارزان برای تازه کارن، به منظور عکاسی با آیفون است

شما یقینا در نظر داشته اید تا لنز‎های ماکرو، چشم ماهی (fisheye) یا زاویه بازی برای آیفون 6 خود تهیه کنید، ولی دوست نداشتید هزینه‎ی زیادی بابت آن بدهید و سپس نتایجی که به دست می‎آورید تاسف بار باشد. اگر قرار باشد همان میزان پول را صرف یک بسته‎ لنز کنید آن وقت چه؟

VicTsing-3-in-1-lens-kit-iphone-6
بسته لنزی 3 در 1 VicTsing دارای لنز‎های چشم ماهی 180 درجه‎ای، یک لنز زاویه باز 0.65x، و یک لنز ماکرو است که شما می‎توانید از آن‎ها در لذت عکاسی با آیفون خود استفاده کنید.

قیمت آنقدر کم است که شما می‎خواهید بدون اینکه نیاز باشد پول زیادی سرمایه گذاری کنید، چیز جدیدی به دست آورید.

این بسته دارای سه لنزی که در بالا به آن اشاره شد می‎باشد به اضافه‎ی یک خشاب که شما می‎توانید آن را به آیفون 6 خود متصل کنید.

این خشاب دارای یک نگهدارنده‎ی لنز است که با یک محدوده‎ی 40 میلی متری می‎توان آن را تنظیم کرد، تا بتوانید آن را به مکان‎های مختلف جابجا کنید، از جمله به دوربین جلو برای گرفتن سلفی‎هایی با لنز ماکرو، سوییچ کنید.

این لنز‎ها با آلیاژ سبک وزن آلومینیوم ساخته شده اند به همراه نوار آبی رنگی که روی آن صفحه گذاری شده است تا انتشار نور افزایش پیدا کند.

لنز‎های زاویه باز و لنز‎های ماکرو پیچ شده به هم هستند تا شما بتوانید تصاویر پهن از نمای نزدیک بگیرید، یا برای گرفتن تصاویر سنتی زاویه باز، لنز ماکرو را حذف کنید. لنز‎ ماکرو به تنهایی برای گرفتن تصاویر از نمای نزدیک استفاده می‎شود، نماهایی که بیشتر از 1.5 سانتی متر با شما فاصله ندارند.

این خشاب از یک ماده‎ی انعطاف پذیر به همراه پایه‎ها‎ی پلاستیکی ضد لغزش است که دستگاه شما را خراش برداشتن حفاظت می‎کند. این بسته دارای دو خشاب است، تا شما زمانی که می‎خواهید یک لنز متفاوت را امتحان کنید زمان سوییچ کردن لنزها مشکل خاصی نداشته باشید.

بسته لنزی 3 در یک VicTsing در آمازون به قیمت تنها 8 دلار موجود است. بنابراین یک بسته‎ی آغاز به کار عالی برای افرادی است که دوست دارند با آیفون خود تجربه‎ی عکاسی متفاوتی داشته باشند، ولی دوست ندارند پول زیادی هزینه کنند.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا