اپلیکیشن Vine با تنظیمات جدید به روز رسانی شد

توییتر امروز اپلیکیشن به اشتراک گذاری ویدیو‎های 6 ثانیه‎ای خود یعنی Vine را آپدیت کرد، در نتیجه‎ی آن نسخه‎ی این کلاینت iOS به 3.4.2 ارتقاء یافت. این آپدیت به همراه خود دو تغییر بارز به همراه دارد، پیشنهاد دادن دنبال کردن افراد مشهوری که از Vine استفاده می‎کنند، و یک تنظیمات مربوط به موارد کیفیتی که جدیدا به چشم می‎خورد و به شما اجازه می‎دهد ویدیو‎های خود را در فرمت اچ دی پست کنید.

1.vine-3-4-2
مورد اول می‎تواند به رفع مشکل discovery در Vine کمک کند، چیزی که کمپانی مادر آن یعنی توییتر به ویژه با آن گلاویز است. تقریبا غیر ممکن است که کاربران جدید را متقاعد کرد که زمانی که پیدا کردن سریع محتوای جالب و سرگرم کننده مشکل است به فعالیت در توییتر بپردازند.

شما می‎‌توانید ویژگی جدید discovery را با آهسته ضربه زدن روی آیکون در گوشه‎ی سمت چپی بالای اپلیکیشن پیدا کنید. همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است، شما (به صورت دستی انتخاب شده) لیستی از کاربران پیشنهاد شده را برای دنبال کردن مشاهده می‎کنید. البته شما هنوز با استفاده از توییتر و لیست تماس‎ها می‎توانید افراد را جستجو کنید.

توییتر در ماه‎های اخیر بسیار خود را با اپلیکیشن Vine مشغول ساخته است، ویژگی جستجوی جدیدی اضافه کرده است، از ویدیو‎های 720p و قابلیت پخش آفلاین پشتیبانی کرده است. اگر شما چند وقتی می‎شود از Vine استفاده نکردید، شما می‎توانید آخرین ورژن آن را در اپ استور برای آیفون و آیپاد به رایگان پیدا کنید.

Leave a Comment