VMware Fusion 7 و اجرای ویندوز8.1 و OS X Yosemite

VMware Fusion نوعی ماشین مجازی است که از اجرای سیستم عامل های مختلف پشتیبانی میکند. بیشتری کاربرد آن در مک بوک می باشد و اجازه می دهد ویندوز را در آن اجرا کنیم. Parallels Desktop نیز نوعی ماشین مجازی می باشد که ماه گذشته نسخه دهم آن  یعنی Parallels Desktop 10 عرضه شد. VMware به این فکر افتاد که نسخه هفتم نرم افزاری خود را نیز عرضه کند.  VMWare Fusion 7 از OS X Yosemite و در کنار آن از سیستم عامل Windows 8.1 پشتیبانی می کند. همچنین در این نسخه جدید تعدادی ویژگی جدید نیز افزوده شده است که از جمله آن ها یک دیدگاه جدید ، بهبود عملکرد ، اتصال افزایش یافته و بهینه سازی مصرف باتری توسط صفحه نمایش رتینا در مکینتاش می باشد.

vmware_fusion_7_screen

طراحی شده برای OS X Yosemite : وقتی در حال اجرای برنامه کاربردی ویندوز در مک هستید به شما این احساس داده می شود که برنامه دقیقا مشابه برنامه های مخصوص مک است.  Fusion 7 یک نگاه و احساس تازه تری نسبت به Yosemite ایجاد می کند ، و باعث می شود وقتی با برنامه های ویندوز کارمی کند فضا راحت تر و جالب تر از محیط عادی باشد.

دست یافتن به Yosemite : رونمایی از  OS X Yosemite با اجرای آن در ماشین مجازی Fusion 7 صورت خواهد گرفت. با اجرای OS X Yosemite و سرورهای آن در فضای این ماشین مجازی شما امکانات بیشتری از مک بوک خود را کسب خواهید کرد. به علت قدرت نفوذ چندین دهه VMWare  در زمینه نوآوری برای مجازی سازی ها ، Fusion 7 قابل اعتماد ترین راه برای امتحان کردن اپلیکشن های جدید در فضای مک و iOS می باشد.

آماده سازی برای ویندوز 8.1 :  این فضا به شما اجازه می دهد ویژگی های بیشتر و جدید تری از ویندوز 8.1 را در مک بوک خود دریافت کنید ، همچنین در کنار آن به شما اجازه می دهد از آپ استور ویندوز در مک بوک خود استفاده بهتر و بیشتری کنید. با  Fusion 7 مشاهده برنامه های کاربردی جدید در فروشگاه نرم افزاری ویندوز امکان پذیر بوده و فولدرهای مربوط به این اپلیکشن ها با سایر نرم افزارهای ویندوز در یک حالت واحدی قرار دارند و جدیدتر ها کمی برجسته می شوند.

عملکردی سریع تر و طبیعی تر:Fusion 7 با بهینه سازی بیشتر در موتورهای 64 بیتی و توان پردازشی چند هسته ای که باعث استفاده موثر تر از آخرین نسخه پردازنده های  Haswell  مربوط به شرکت اینتل می شود ، موجب می شود فضای مک و ویندوز در کنار هم بدون هیچ مزاحمتی برای یکدیگر و سریع تر از وقتی که تک تک اجرا می شوند اجرا شوند.

بهینه سازی در صفحه نمایش رتینا:  هیچ وقت پیش نمی آید که ویندوز شما یک فضای واضح و دقیقی را حین اجرای برنامه ها ایجاد کند و در عین حال در مصرف باتری توسط صفحه نمایش بهینه سازی صورت گیرد. اما Fusion 7 تضمین می کند که اگر شما در مک بوک خود که دارای صفحه نمایش رتینا است ( و حتی وقتی صفحه نمایش رتینا نیست) حین اجرای ویندوز علاوه بر وضوح و شفافیت یک بهینه سازی فوق العاده ای صورت گیرد.

نسخه پیشرفته تری نیز به نام VMware Fusion 7 Pro در کنار VMware Fusion 7 عرضه شده است که ویژگی های مشابهی در زمینه بهینه سازی دو GPU در کنار هم فراهم میکند ، همچنین مدیریت فضاهای مجازی ، افزایش پشتیبانی از ماشین های مجازی شبیه سازی شده و خیلی ویژگی های دیگر در این نسخه وجود دارد.

10vmware_fusion_7_screen2

 

VMware Fusion 7 هم اکنون به قیمت 69.99 در دسترس است همچنین قیمت VMware Fusion 7 Pro نیز 149.99 دلار می باشد. این به روزرسانی اگر از نسخه 5 و 6 مربوط به VMware Fusion صورت گیرد موجب تخفیف قیمت می شود و قیمت جدید 49.99 دلار برای  VMWare Fusion 7 و 79.99 دلار برای VMWare Fusion 7 Pro می باشد.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا