جزئیات تبلیغ ویژگی Carplay شرکت اپل

نرم افزار Siri در تبلیغ اخیر شرکت فولکس واگن به عنوان یک آشتی دهنده بین دو ستاره هالیوودی ایفای نقش می کند.

تمام شور و هیجانی که به منظور رونمایی از آخرین محصولات شرکت اپل بالاخره رو به کم شدن گذاشته ، ولی این به این معنی نیست که سورپرایز های این شرکت نیز تمام شده است.

2015-09-13_235334

آخرین سورپرایز شرکت به صورت یک تبلیغ برای ویژگی Carplay شرکت اپل ( ویژگی استانداردی که از طرف شرکت اپل معرفی شده و به کاربران اجازه می دهد تا سیستم های iOS ای خودشان را به اتومبیل شان متصل کرده و صفحه نمایش اتومبیل به عنوان رابط کاربری استفاده کنند ) است ، که دو بازیگر معروف ، مایکل پِنا ( بازیگر فیلم های Ant-Man و End of Watch ) و آدام اسکات ( بازیگر فیلم هایی چون Parks و Recreation ) را به نمایش می گذارد.

این تبلیغ 30 ثانیه ای که توسط شرکت اتومبیل سازی فولکس واگن در روز جمعه پخش شد ، آقای مایکل پِنا و آدام اسکات را نشان می دهد که مکالمه خنده داری را ، در حالی که در یک روز آفتابی در جاده ای در لوس آنجلس در حال حرکت هستند ، با یکدیگر رد و بدل می کنند که بخشی از آن هم با دخالت Siri انجام می شود ، که با استفاده از سیستم Carplay با آن ها ارتباط برقرار می کند.

این نرم افزار همچنین نشان می دهد که این دو از سیستم اتصال نرم افزاری شرکت فولکس واگن استفاده می کنند ، که می توان توسط آن گوشی های هوشمند کاربران را به سیستم داخلی ماشین ، از جمله Carplay ، Android Auto و MirrorLink ، ارتباط داد.

با این حال ، به نظر می رسد که آشکار سازی از این محصول زودتر از آن چه این شرکت انتظار داشته است عمومی شده باشد ، چرا که شرکت فولکس واگن این ویدیو را ساخته و در شبکه خودش به صورت خصوصی به نمایش گذاشته است . اما این طور که به نظر می رسد ، قبل از این که این کمپانی بتواند این فیلم را از روی سایت یوتوب بردارد ، حداقل یکی از کاربران توانسته است این فیلم را برداشته و آن را در اکانتی مجزا به نمایش بگذارد.

این طور که در اواخر این فیلم تبلیغی نشان داده می شود ، شواهد نشان می دهند که این قابلیت اتصال نرم افزاری شرکت فولکس واگن قرار است در یازده مدل عرضه شود.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا