منتقل شدن اطلاعیه های روی کاغذ به گوشی هوشمند

Wacom Bamboo Spark اطلاعات نوشته شده ی شما در کاغذ را به گوشی هوشمند شما منتقل می کند

هر چند که جوامع امروزی پیش به سوی دیجیتاله شدن می روند اما هنوز عده ی بسیار زیادی از مردم هستند که علاقه دارند تا در کارهای خود از کاغذ استفاده کنند . بدترین مشکل این موضوع این است که شما با یک فرد در حال کار باشید و بخواهید اطلاعات دیجیتال را با اطلاغاتی که آن فرد بر روی یک کاغذ نوشته شده است ترکیب کنید اما به تازگی راه حلی برای این موضوع پیدا شده است : قلم های WACOM

AS

شرکت WACOM در نمایشگاه IFA  برلین امسال از قلم الکترونیکی و نوت بوک جدید خود یعنی Wacom Bamboo Spark رو نمایی کرد

این قلم الکترونیکی درست به شما حس یک قلم واقعی را می دهد به طوری که با آن می توانید به راحتی در کاغذ اطلاعات خود را یادداشت کنید اما تفاوت این قلم با سایر قلمها این است که اطلاعات نوشته شده توسط این قلم می تواند به صورت دیجیتال نیز نوشته شده و به رایانه منتقل شود .البته به شرط آن که کاغذ را بر روی اکترو پد همرا این قلم بگذارید .

الکترو پد می تواند تمام یادداشتهایی که شما بر روی کاغذ می نویسید را به رایانه تان منتقل کند تمام اطلاعات نوشتاری شما ابتدا به دستگاه اندرویدی یا ios  شما منتقل شده و سپس به سرویس Wacom cloud منتقل می شود که این بدین معنی است که هر موقع به اطلاعات خود نیاز داشته باشید می توانید با هر دستگاهی به ان دسترسی پیدا کنید .

هم چنین این دستگاه به شما این اجازه را می دهد که در بین یادداشتهای خود به جست و جو بپردازید و یا آنها را درمکان مورد نظر خود آپلود کنید .

برای هر سه بار شارژ این قلم کاربر باید مبلغ 9.99 دلار بپردازد هم چنین الکتر پد این دستگاه تنها در یک سایز عرضه می شود البته انتظار می رود که در آینده این شرکت الکترو پدهایی با سایز های مختلف را نیز راهی بازار کند

در دمویی که از این محصول منتشر شده است اطلاعات نوشته شده در کاغذ به طور کامل و دقیق به رایانه منتقل می شدند و هم چنین قلم آن نیز به کاربر احساس راحتی و لذت می داد .

قیمت در نظر گرفته شده برای این محصول 159 دلار است و در اوایل مهرماه راهی بازارها خواهد شد .

نظرات خود را برای ما بفرستید .

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا