افتتاحیه تریلر برای بازی The Walking Dead: No Man’s Land برای iOS

معرفی بازی تریلر استیوی Next Games

استدیوی Next Games در روز سه شنبه نخستین بازی تریلر خود را معرفی کرد ، Walking Dead: No Man’s Land نام این بازی است که در مهر ماه در آپ استور وجود خواهد داشت.

1.Walking-Dead-No-Mans-Land-teaser-001

 

شبکه تلویزیونی رسمی مربوط به بازی های موبایل AMC نشان می دهد که این بازی ماندگار و مخرب اعصاب نوعی بازی اخر الزمانی است که شما را در جایگاه Daryl Dixon قرار می دهد ، چیزی که در تلویزیون درباره این بازی نشان داده شده است توسط شخصیت معروف Norman Reedus بازی شده است.

طرح کلی داستان:

هدفی که شما در Walking Dead: No Man’s Land دنبال می کنید بسیار ساده است ؛ شما و گروه همراهتان با تهدید واکرها مبارزه می کنید و سعی می کنید که از اسیر شدن سایر بازماندگان جلوگیری کنید.

این بازی با همکاری Next Games و شبکه مشهور AMC توسعه یافته است و برای تبلت ها و اسمارتفون ها می باشد ؛ این بازی طبق یکی از سریال های معروف این شبکه می باشد که کاراکترهای آن برای بقا در آخر الزمان می جنگیدند و جهان پر از مردگان متحرک بود.

2.Walking-Dead-No-Mans-Land-teaser-0031

اگر شما یکی از طرفداران این سریال  هستید ، مطمعنا از انتشار این بازی بال در خواهید آورد.

محتوای بازی:

کلید موفقیت شما در این بازی انتخاب یک استراتژی درست برای بقا است ، که این انتخاب هرچه انسانی تر باشد بهتر است . این بدین معنا است که راه خیلی سختی برای بقای شما و گروهتان وجود دارد.

برای شروع شما باید یک اردوگاه را ایجاد کنید تا از مردم در آن حفاظت کنید . شما همچنین باید مردمی را با مهارت ها و سلاح های خاصی انتخاب کنید تا با اکرها بجنگند و در این ماموریت زنده بمانند و جان سایر افراد را نیز حفظ کنند.

 

3.Walking-Dead-No-Mans-Land-screenshot-003

مدیرعامل استدیوی Next Games آقای Teemu Huuhtanen گفته است که برای سازندگان سریال تلویزیونی این بازی احترامی زیادی قائل است و سعی شده که در این بازی دنیایی را به تصویر بکشد که در حد امکان شبیه دنیای موجود در این سریال است.

“رویکرد اصلی ما این است که همان داستانی که مردم در سریال تلویزیونی دیدند بماند : استراتژی بقا ، پیدا کردن راهی برای امنیت مردم ، حفظ تعادل بین انتخاب خوب و بد و آفریدن صحنه های اکشن در مبارزه با انبوهی از واکر ها”

4.Walking-Dead-No-Mans-Land-screenshot-001

Daryl Dixon شخصیت محبوب این سریال تلویزیونی به شما در شکل گیری این بازی و پیش بردن آن کمک کرده و مشاوره می رساند. این بازی اساسا ترکیبی از مبارزات تن به تن با واکرها می باشد ، استراتژی آن مانند حل پازل و سایر بازی های RPG است .

Watch the trailer

در مراسم افتتاحیه این بازی نورمن ریداس سخنرانی داشت که می توانید حرف های او را در بخش زیر بخوانید:

فصل ششم این بازی توسط مغز متفکر کمیک بوک ها آقای رابرت کرکمن در راه است.
جالب است که Helsinki مقر فنلاندی Next Games دقیقا دوسال قبل با طراحی شرکت های Rovio، Supercell و Disney تاسیس شد.

5.Walking-Dead-No-Mans-Land-screenshot-004

The Walking Dead: No Man’s Land نخستین محصول آی پی دار این شرکت خواهد بود. استدیوی 50-people-strong در حال کار کردن بر روی عنوان دیگری از آی پی ها برای این بازی است.

دسترسی

این بازی برای آیفون ، آیپادتاچ و آیپد در ماه مهر سال 2015 در آپ استور برای دانلود قرار داده خواهد شد.

برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر به official game website مراجعه کنید.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا