شارژرهای بی سیم WallJax EZ و Float

WallJax EZ و Float بدون هیچ درزی می باشند و راه حل شارژ کردن بدون نیاز به سیم و آسان را فراهم می کنند. ( طبق گفته WallJax)

5

WallJax یک راه حل ساده برای شارژ کردن بدون نیاز به سیم را ارائه می دهد که شارژ کردن را کمی راحت تر از وضعیت کنونی ممکن می کند و یک پایه ثابت برای زمانی است که نیاز به شارژ کردن گوشی خود دارید. این محصول در دو حالت و رنگ در دسترس بوده و در اوایل ماه آینده در hit Kickstarter در دسترس خواهد بود.

6

7

8

9
با این شارژر بی سیم که رواج خواهد یافت ، ما راه حل های زیادی برای شارژ کردن دستگاه در خانه خواهیم داشت که از پدهای Qi استفاده شده است و کاملا بدون درز می باشند .

این محصول دارای طیف وسیعی از مدل های جذاب بوده و پدهای آن چوبی و طبیعی هستند که چشم انداز ساده ان دارای یک تکنولوزی پیچیده است .هم اکنون WallJax با دو راه ها شارژ قفسه ای وارد میدان شده است و شکل آن سفید بوده و پد آن نیز از جنس چوب درخت گردو است.

اولین مدل WallJax EZ است

WallJax EZ که خروجی مستقیم 120 ولتی را دارا می باشد و یک قفسه در اندازه مناسب برای قرار گیری گوشی هوشمند را فراهم می کند. EZ در میان یه جفت خروجی AC قرار دارد و این به این معنا است که شما با استفاده از آن هیچ عملکردی را از دست نمی دهید. این دستگاه همچنین دارای پورت یو اس بی اضافی برای زمانی است که نیاز به شارژر دیگر دارید.

WallJax Float مشابه همین است ولی ممکن است کمی ساده تر باشد ، این دستگاه توسط یک کابل یو اس بی روشن می شود و و می توان ان را توسط هرچیزی مثل چسب یا پیچ به دیوار چسباند. برخلاف EZ شما می توانید Float را هرجا که بتوان آرن را روشن کرد قرار دهید که این باعث می شود این دستگاه کاربردی تر از قبلی باشد. باتری یو اس بی آن می توانند از بالا متصل شود یا از زیر که به به کاربر اجازه می دهد کابل را به دیوار متصل کنند تا دیده نشود و دستگاه را روی قسمت بدون در آن قرار دهند.

10

هر دو محصول با شارژ بی سیم Qi همگام سازی شده اند و 5W قدرت را ارائه می دهند

شما قادر خواهید بود از این دو دستگاه برای دستگاه هایی مثل Samsung Galaxy S6, S6 edge, Note 5 و S6 edge+ استفاده کنید. اگر شما گوشی هوشمندی دارید که نمی توان به این دستگاه های بی سیم شارژر وصل کرد مثل آیفون شما به طور کامل شانس استفاده از آن را از دست نداده اید با موارد متعددی می توان این تکنولوژی را برای آن ها نیز به کار برد.

از آنجا که این شرکت ارائه دهنده محصولاتی است که عموم مردم به دنبال آن هستند ، هیچ تضمینی وجود ندرد که شما بتوانید آن را خریداری کنید. قیمت رزرکردن EZ در ایالات متحده 79 دلار و Float 59 دلار می باشد که از 6 اکتبر در دسترس خواهد بود. شما مسلما به دنبال محصولاتی هستید که رفاه شما را فراهم آورند ؛ این دستگاه ها راحت تر بوده و گران تر از پدهای شارژ Qi در بازار هستند.

برای آشنایی بیشتر با این دو محصول WallJax می توانید ویدیو زیر را مشاهده کنید.

 

gizmag

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا