بازی Warhammer Quest ترکیب اعتیاد آوری از نقش و استراتژی

بازی Warhammer Quest که توسط Rodeo Games و Games Workshop ارائه شده است جدیدترین عنوانی است که این باز قصد معرفی آن را داریم.

بازی Warhammer Quest و اعتیاد آوری آن

بازی Warhammer Quest مبتنی بر سیاه چال قیمتی معادل 5 دلار دارد که با ترکیب اعتیاد آوری از عناصر مبتنی بر نقش و استراتژی، شما را علاقه مند خواهد کرد.

نسخه iOS آن که ده ماه پیش عرضه شد و در جهان Warhammer Quest جریان دارد و از لحاظ تصویر و طراحی به نسخه اصلی آن شبیه است. بازی Warhammer Quest شامل صدها سلاح، زره و امکاناتی است که شما را از طریق مبارزه با سپاه اورک ها، اَجِنه ها و موجودات دیگر به چالش می‎کشد…

بازی Warhammer Quest بر خلاف بازی های مبتنی بر نقش معمول، نه شما را با دادن کلی آمار آزار می‎دهد و نه شما را به انجام هر کاری برای کسب مهارت و ذخیره سازی ملزم می‎کند.

من به طور معمول از بازی های فوق العاده پیچیده ای که نیاز به کار ذهنی بیش از حد دارد اجتناب می کنم زیرا همیشه زمان کمی در اختیار دارم. می‎توانم بگویم که بسیار خوشحالم که بازی Warhammer Quest اجازه می‎دهد تا توجه خود را بر زنده ماندن، کشتن و غارت اجساد متمرکز کنم.

بازی Warhammer Quest

بازی Warhammer Quest از iCloud استفاده می‎کند تا پیشرفت شما را با همه دستگاه‎ها sync کند. سازندگان آن وعده حدود چهل ساعت بازی را داده اند (از جمله توسعه بازی)، که برای یک بازی موبایل بیش از حد کم است و این یک به روز رسانی گسترده از ماه فوریه است.

بازی Warhammer Quest را از فروشگاه اپل دانلود کنید.

دانلود mb843 آن برای تمام دستگاه های آی فون، آی پاد تاچ یا آیپد با 6.0 iOS  یا بالاتر و شامل قهرمانان اضافی به قیمت 2.99 دلار برای هر یک، در بین اپلیکیشن های قابل خرید داخل بازی در دسترس است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا