اپل‌ واچ را می‌توانید بدون نیاز به خرید کردن در اپل‌ استورها امتحان کنید

کاربران می‌توانند اپل‌واچ را در فروشگاه‌های خرده فروشی اپل بدون نیاز به خرید کردن امتحان کنند، اگرچه بعضی از منابع خبر داده‌اند که برای این کار نیاز به تعیین وقت قبلی است ولی با همه‌ی این‌ها وب‌سایت 9to5Mac وجود چنین چیزی را ضروری اعلام نکرده است.

1

اپل از روز ۱۰ آپریل، پیش از ۲۴ آپریل یعنی روز عرضه، شروع به پذیرش پیش خریدها برای اپل‌واچ می‌کند. همچنین در این روز، ساعت فقط برای پیش نمایش در فروشگاه‌های اپل قرار خواهد گرفت. در پایان ماه مارس این شرکت قصد دارد فروشندگان خود را برای نحوه‌ی فروش این محصول آموزش دهد.

اپل در بخشی از یادداشت داخلی خود به کارمندانش گفته: «قرارهای قبلی می‌تواند به صورت آنلاین یا از طریق اپلیکیشن اپل‌استور مقرر شود . این قرارها پیشنهاد می‌شود ولی ضروری نیست.»

همچنین در ادامه آورده: «مشتریانی که بدون وقت قبلی به فروشگاه می‌آیند در اولویت کمتر قرار خواهند گرفت.»

اگر من بخواهم برای خرید ساعت توصیه‌ای بکنم، پیشنهاد می‌کنم قرار قبلی معین کنید تا از ماندن در صف‌های طولانی در امان بمانید. مدت زمان کوتاهی تا انتشار این ساعت مانده و پیش بینی می‌کنم ازدحام زیادی در روز ۲۴ آپریل یعنی روز عرضه شکل بگیرد.

اپل‌واچ با قیمت ۳۴۹ دلار برای مدل ورزشی آلومینیومی در ۲۴ آپریل در کشورهای استرالیا، کانادا، چین، فرانسه، آلمان، هنگ کنگ، ژاپن، ایالات متحده و بریتانیا به دست مشتریان خواهد رسید.

مدل استیل ضدزنگ آن قیمتی بین ۵۴۹ تا ۱۰۴۹ دلار برای نسخه‌ی ۳۸ میلی متری (و ۵۹۹ تا ۱۰۹۹ دلار برای نسخه‌ی ۴۲ میلی متری) وابسته به بندی که انتخاب می‌کنید خواهد داشت.

مدل ادیشن (Edition) طلایی ۱۸ قیراط هم وابسته به بند آن قیمتی در حدود ۱۰ تا ۱۷ هزار دلار خواهد داشت.

نظرسنجی رویترز نشان می‌دهد که از هر ۴ آمریکایی یک نفر خواهان اپل‌واچ است. این نظرسنجی با آرای ۱۲۴۵ نفر و در بازه‌ی زمانی ۹ تا ۱۳ مارس برگزار شده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا