اپل فرم‌ور OTA اپل واچ را منتشر کرد

اولین فرم‌ور اپل واچ با به روز رسانی مبتنی بر OTA منتشر شد. این فرم‌ور که اپل آن را Watch OS می‌نامد در واقع نسخه‌ای تعبیه شده از iOS 8.2 است؛ به همان شیوه‌ای که تلویزیون اپل از فرم‌ور iOS استفاده می‌کند.

1

اپل واچ ۳۸ میلی متری به عنوان Watch 1.1 و مدل ۴۲ میلی متری به عنوان Watch 1.2 شماره گذاری شده است. بر طبق یادداشت یکی از توسعه دهندگان به نام Steve Troughton-Smith این فرم‌ور به طور گسترده‌ای مبتنی بر iOS 8.2 و ویژگی‌های درایور PowerVR SGX543 است. همان طور که شاید به یاد آورید این درایور در چیپ A5 اپل که در دستگاه‌هایی مانند آیپد ۲ و آیفون 4s استفاده شده بود قرار داشت.

البته در این جا به جای اجرای SpringBoard که لانچر مخصوص دستگاه‌های iOS است، اپل فرم‌ور اپل واچ را مجهز به Carousel کرده است. جالب این جاست که فرم‌ور این ساعت به دو نسخه‌ی متفاوت منشعب شده، یکی برای مدل ۳۸ میلی متری و دیگری برای مدل ۴۲ میلی متری.

در عین حال چیز شگفت آوری وجود نخواهد داشت و تنها به جای SpringBoard از لانچر Carousel استفاده خواهد شد. و با داشتن درایور یاد شده معادل همان چیب A5 است؟

در حال حاضر فایل‌های OTA برای اکثر مردم بلااستفاده است اما اگر بخواهید به درون فرم‌ورهای مختلف این ساعت دقیق‌تر شوید ممکن است این فایل‌ها به دردتان بخورد.

اگر به دنبال اطلاعات بیشتری از این فرم‌ورها هستید، توصیه می‌کنم به وب سایت IPSW.me مراجعه کنید. این سایت فوق العاده دارای منابع و لینک‌های دانلود متنوعی است.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا