عرضه دفترچه راهنمای کاربران اپل واچ توسط اپل

اپل امروز در وب سایت خود دفترچه راهنمای کاربران اپل واچ را منتشر کرد ، که در آن یک سری اطلاعات با جزئیات کامل در باره نحوه استفاده از این دستگاه پوشیدنی وجود دارد که این اطلاعات شامل دسته بندی های اساسی مانند صفحه ساعت ، نوتیفیکشن های آن ، مروری مختصر درمورد صفحه زمینه و میزان درخشندگی آن ، پیام رسانی ، استفاده از کرنومتر های زمان گیری ، لمسی و دیجیتالی بودن بخش های مختلف ، ایمیل ؛ برقراری تماس تلفنی تنظیمات مربوط به تقویم و یادآورها ، برنامه های تناسب اندام و سلامتی ، توضیحات در مورد Apple Pay و Passbook ، نقشه ها و مسیریاب ها ، موسیقی عکس قابلیت دسترسی و تمامی بخش های دیگر دستگاه می باشد.

اپل ایدی

این دفترچه راهنما  تعداد زیادی از اطلاعات در مورد اپل واچ را فراهم می کند و این باعث می شود که دسترسی به آن آسان باشد و یک منبع با ارزش است که در تاریخ 24 آوریل درست قبل از عرضه اپل واچ در سایت قرار گرفت.این دفترچه راهنما به صورت گام به گام همراه با تصاویر رسا همه چیز درباره اپل واچ را نوشته است همچنین درباره راه اندازی این ساعت و همگام سازی ان با آیفون هم توضیحات زیادی ارائه کرده است.

WB_leatherLoop

همچنین یکی از بخش های جالب این دفترچه راهنما نحوه بستن بند ساعت های مختلف و کوچک یا بزرگ کردن آن است این برای تمامی مدل ها توضیح داده شده است همچنین انواع مدل های بستن ساعت مانند حلقه کلاسیک ، بستن به شکل ساعت های چرمی یا به شکل دستبند و تمامی موارد توضیح داده شده است. اپل توصیه کرده است که اگر بند چرمی را خواستید تمیز کنید نباید از پارچه های پرز دارد استفاده کنید بلکه باید به آرامی با آب آن را شسته و در هوای مرطوب قرار دهید تا خودش خشک شود.همچنین برای تمیز کردن سایر مدل ها هم دستورالعمل ارائه میکند. مثلا گفته بر ای پاک کردن بندهای فلزی باید از پارچه های غیرساینده و خشک استفاده شود

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا