ساعتی که قبل از بیدارشدن برای شما قهوه آماده میکند

همه  می دانیم خیلی از ما وقتی که صبح از خواب بیدار می شویم تا زمانی که یک قهوه یا چای ننوشیم کسل هستیم. Barisiuer  ساعت زنگ داری است که به زیبایی و با ظرافت طراحی شده است و قبل از اینکه شما رختخواب را ترک کنید یا حتی شما خواب بیدار شوید برایتان قهوه آماده می کند.

barisiuer_alarm_clock_coffee-3

یک طراح صنعتی انگلیسی خوش ذوق   به نام Josh Renouf به  دنبال راهی بود که فرد بتواند روز خود را به آرامی و با کمترین تکان شروع کند بنابرین او یک ساعت زنگ دار قهوه ساز را اختراع کرد.

او در وب سایت خود نوشت:

این محصول برای آسایش کاربر طراحی شده است و این فرصت را ایجاد می کند به جای اینکه کاربر با صدای زنگ یا ویبره ساعت هوشمند خود یا با صدای ساعت زنگدار معمولی خود از خواب بیدار شده و کسل و خسته و گاهی با عجله به آشپزخانه برود بتواند با یک صدای  ساعت زنگ دار و بوی قهوه تازه بیدار شود و در رختخواب قهوه اش را بنوشد.

barisiuer_alarm_clock_coffee-9

از جمله ویژگی های ساعت Barisiuer این است که دارای یک کشو می باشد که در آن محفظه ای برای ریختن قهوه و شکر وجود دارد و لوله ای هم برای ریختن شیر قرار داده شده است. Josh Renouf ادعا می کند که وقتی فرد وسایل قهوه را در آن ریخته و سرش را روی بالش می گذارد سیگنال آرام بخشی به مغز فرستاده می شود که صبح دل انگیزی خواهد داشت و راحت تر به خواب می رود.

حتی اگر این ادعا هم درست نباشد ، خب شما خود می دانید که وقتی از خواب بیدار می شوید و به آشپزخانه رفته و قهوه آماده می کنید مثل این است که شما را کتک بزنند! و این تکنولوژی این کار را آسان تر کرده است.

Renouf هنوز در حال توسعه این گجت می باشد و مراحل ساخت آن کامل نشده است اما تخمین زده می شود که به زودی با قیمت بین 150 الی 250پوند ( 250 الی 420 دلار ) وارد بازار شود.

 gizmag

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا