اپل TestFlight را برای اپل واچ به روز کرد

بخشی از آپدیت جدید این اپلیکیشن مرتبط با اولین ارسال ساعت‌های اپل برای فرداست. اپل در روز پنجشنبه اپلیکیشن TestFlight را با توانایی نصب و امتحان برنامه‌های آزمایشی در اپل واچ به روز کرد.

1

با به روز رسانی امروز، توسعه دهندگان iOS دیگر مجبور نیستند به هنگام آپلود اپلیکیشن‌های آیفون و آیپدِ مربوط به واچ‌کیت خود دیگر به صورت دستی مانع از بسته‌های دودویی آن شوند.

اکتبر گذشته اپل TestFlight را برای عموم عرضه کرد و به توسعه دهندگان اجازه داد تا هزاران کاربر دیگر را برای آزمایش اپلیکیشن‌های iOS خود تنها با استفاده از یک فراخوان ایمیلی و یک اپل آیدی دعوت کنند.

من از TestFlight از قبل از این که توسط اپل خریداری شود استفاده می‌کردم تا اپلیکیشن‌های جدیدی را که با کاربران به اشتراک گذاشته می‌شد توسط آیفون و آیپد تست کنم.

با به روز رسانی امروز هم قادر خواهم بود اپ‌های آینده‌ی ساعت اپل را قبل از عرضه‌ی عمومی در اپ استور مخصوص اپل واچ، که چند ساعت قبل همراه با ۳۰۰۰ اپلیکیشن برای ساعت مذکور شروع به کار کرد، امتحان و بررسی کنم.

اپل با همکاری خود با Burstly، یعنی همان شرکت پشت TestFlight، در فوریه‌ی ۲۰۱۴ تلاش کرده تا به توسعه‌ دهندگان معتبر خود کمک کند تا برنامه‌هایشان را قبل از قرار دادن در اپ استور برای انتشار عمومی، نزد آزمایش کنندگان عرضه کنند.

TestFlight به صورت رایگان در دسترس بوده و نیازمند iOS 8.0 یا بالاتر است.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا