اموجی‎های جدید watchOS 2 را تست کنید

WatchOS 2 بیش از بیست اموجی جدید به ساعت اپل شما اضافه می‎کند که در بین آن‎ها اسمایلی‎های مختلف و نماد‎های دست کاملا انیمیشنی به چشم می‎خورد.
اسمایلی‎ها و نماد‎های دست جدید به شما اجازه می‎دهد با دقت بیشتری احساسات و عواطف خود را نسبت به قبل بیان کنید.

بعضی از این اموجی‎های جدید از طریق محکم فشار دادن روی صفحه‎ی نمایش بین رنگ قرمز و زرد تغییر رنگ می‎دهند.

watchOS-2-new-animated-emoji-smileys

برای دسترسی به صورت‎های اسمایلی جدید، تب Faces را روی ساعت اپل خود چک کنید. همانطور که در تصویر بالای پست نشان داده شده است، اپل حالا سه نوع جدید اسمایلی عینک دار برای شما فراهم کرده است.

علاوه بر این، اسمایلی‎های فعلی انیمیشنی شده با چشمان بسته دارای خطوط ظریف تری هستند تا بواسطه‎ی آن چشمانی که بسته هستند بهتر مشخص شود. مورد آخر اینکه، شما متوجه خواهید شد که بعضی از اسمایلی‎های جدید نشان می‎دهند که شما مریض و یا آسیب دیده هستید.

watchOS-2-new-animated-emoji-hands

و در رابطه با تب Hands، watchOS 2 شیوه‎های جدید در اختیار شما برای بیان موافقت و تحسین قرار می‎دهد از جمله دست زدن، دو شست به سمت بالا (به نشانه‎ی موفقیت) و مچ دست‎ها را به هم زدن.

شما می‎توانید در هر اپلیکیشنی از هر اموجی استفاده کنید از جمله اپلیکیشن‎های پایه‎ی خود ساعت اپل نظیر Messages و Mail.

یک نکته‎ی حرفه‎ای:

اگر شما با استفاده از یک اموجی انیمیشنی شده به یک پیام با استفاده از ساعت اپل خود پاسخ می‎دهید و دریافت کننده آن را روی آیفون، آیپاد تاچ یا آیپد خود مشاهده می‎کند، آن‎ها یک iMessage که در آن یک تصویر GIF انیمیشنی قرار دارد دریافت می‎کنند.

برای آن دسته از افرادی که کنجکاو هستند نیز باید بگوییم که اموجی‎های جدید به دنبال آپدیت نرم افزاری iOS 9.1 به آیفون، آیپاد تاچ و آیپد راه خود را باز می‎کنند.

شما چه نظری در رابطه با اموجی‎های جدید در watchOS 2 دارید؟

 

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا