قاب آیفون ضد آب Ultrapouch کمپانی Tethys

هر زمان که من قصد نزدیک شدن به آب را دارم، زود فکرم به سمت این می‎رود که آیا آیفون من از این ماجراجویی زنده می‎ماند.

مهم نیست که چقدر محتاط باشید، همیشه احتمال این وجود دارد که تکنولوژی با ارزش شما راه خود را به سمت یک قبر آب آلود پیدا کند.

Tethys-Ultrapouch

The Ultrapouch یک قاب جهانی است که گوشی همراه هوشمند شما را در خود مهر و موم می‎کند، آن را از خطرات آسیب دیدن با آب حفظ می‎کند. به سمت دریا با این فکر بروید که آیفون شما خیس نمی‎شود.

این قاب کیف مانند محکم دارای ظاهری لاغر است، با آنکه به اندازه‎ی کافی بزرگ است که آیفون 6 شما را در خود جا دهد. به خوبی در خود دستگاه‎هایی که دارای صفحات نمایشی تا 5.3 اینچ هستند را جا می‎دهد. مکانیسم قفل دوتایی کشویی آن دستگاه شما را در یک کیف محافظتی مهر و موم می‎کند.

به همراه آن یک بند 15 اینچی می‎آید تا بتوانید دستگاه خود را به مچ خود ببندید یا آن را به کوله پشتی خود محکم کنید.

وجود یک پنجره‎ی جلویی فوق شفاف حساس به لمس باعث می‎شود درحالیکه هنوز آیفون 6 شما در قاب است، قابل استفاده باشد. برای جک‎های صوتی یا شارژ پورتی وجود ندارد. علاوه بر اینکه، به دکمه‎های کم و زیاد کردن صدا یا خوابیدن/بیدار شدن نمی‎شود دسترسی داشت. بنابراین شما باید برای دسترسی به این قابلیت‎ها، آن را از کیف در آورید.

The Ultrapouch در سایت آمازون به رنگ‎های مختلف به قیمت 8 دلار موجود است. نسخه‎ی Ultrapouch Pro صفحات نمایش تا 6.1 اینچ را در خود جا می‎دهد و از همان لینک به قیمت 10 دلار موجود است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا