سرویس بررسی ترافیک Waze جدید برای iOS

Waze سرویس بررسی ترافیکِ همراه با نقشه و GPS است که در تصاحب گوگل می‌باشد و با چند ویژگی جدید برای آیفون و آیپد به روز رسانی شده است.

1

این اپلیکیشن هم اکنون به صورت رایگان در اپ استور در دسترس است. نسخه‌ی جدید این برنامه یعنی Waze 3.9.4 نسبت به گذشته سریع‌تر شده است.

ویژگی‌هایی مثل ناوبری، انتخاب مسیر و تصحیح و انتخاب مجدد راه به طور قابل توجهی سریع‌تر شده، همچنین با امکان جدید گذاشته شده در این اپ، می‌توانید در حین رانندگی هم از آن استفاده کنید.

به علاوه برای اجرای سریع‌تر، Waze حالا یک نوار ترافیک جدید برای دنبال کردن مسیر حرکت و تخمین مدت زمانی که ممکن است در ترافیک بمانید به آن افزوده شده است.

اپل و مدل جدید مک‌بوک با صفحه رتینا و رنگ طلایی

فرمان صوتی جدید «Let’s go via» به شما اجازه می‌دهد مسیری که این برنامه انتخاب می‌کند را بررسی کنید. پشتیبانی و نمایش دور برگردان‌ها هم فراهم شده و اکنون می‌توانید با ارسال زمان مورد نظرتان منتظر دریافت پیام تایید باشید.

تغییران نسخه‌ی Waze 3.9.4:
• افزایش سرعت به طور کلی: ناوبری روان‌تر، انتخاب مسیر سریع‌تر و انتخاب مجدد مسیر بهبود یافته
• نوار جدید ترافیک – مدت زمانی که در ترافیک خواهید بود و مسیر حرکتتان را نشان می‌دهد.
• انتخاب مسیر با Waze از طریق فرمان صوتی «Let’s go via».
• دریافت تایید در هنگام ارسال زمان مورد نظر برای رسیدن به مقصد: پیام‌های دریافت شده را می‌توانید از طریق پیام «دریافت شد» پاسخ سریع دهید.
• پشتیبانی بهبود یافته از دور برگردان‌ها
• تصحیح باگ‌های اصلی

این اپلیکیشن از ویژگی‌هایی مثل جستجوی صوتی، یکپارچگی با تقویم iOS، ویجت‌های روزانه در مرکز اعلان‌ها، هشدارهای آمبر (AMBER) در ایالات متحده و مواردی دیگر نیز پشتیبانی خواهد کرد.

حتی به شما محل پارک کردن‌هایتان را هم اطلاع می‌دهد.

این اپلیکیشن بین المللی با حجم ۵۹.۷ مگابایت برای آیفون، آیپاد تاچ و آیپدی که همراه با iOS 6.0 یا بالاتر باشد در دسترس است.

Waze را به صورت رایگان از اپ استور دانلود کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا