مشاهده‎ی ویدیو‎های یوتیوب را از راه دور با اپلیکیشن WeMesh

اپلیکیشن WeMesh به شما اجازه می‎دهد ویدیو‎های یوتیوب را با دوستان خود، حتی اگر کیلومتر‎ها با هم فاصله دارید، مشاهده کنید.

اگر تابحال می‎‌خواسته‎اید که تجربه‎ی نشستن حول یک صفحه‎ی نمایش کامپیوتری و مشاهده‎ی ویدیوی‎های یوتیوب را با دوستان خود که حالا کیلومتر‎ها دورتر هستند را دوباره ایجاد کنید، اپلیکیشن WeMesh ممکن است ارزش بررسی و امتحان را داشته باشد.

این اپلیکیشه به شما اجازه می‎دهد ویدیو‎های یوتیوب را با دوستان خود، بدون توجه به جایی که هستند، مشاهده کنید و پخش ویدیو را بین دستگاه‎ها درحالیکه شما به صورت متنی یا صوتی با دوستان خود چت می‎کنید، همگام می‎سازد.

تعدادی از ویژگی‎های دیگر این اپلیکیشن شامل رای دهی لحظه‎ای بین دوستان در رابطه با چیزی که بعدا پخش شود و دسترسی به عملا هرگونه ویدیویی که می‎توانید بخواهید می‎باشد (WeMesh به بیش از 2 بیلیون ویدیو دسترسی دارد).

در پایان، اگر شما از قضا واقعا با دوستان خود در یک اتاق باشید، موتور همگام سازی WeMesh گوشی‎های همراه شما را به یک سیستم اسپیکری اد هاکی (ad-hoc) تبدیل می‎کند.

اگر به تست این اپلیکیشن و میزبان بودن یک مهمانی مشاهده‎ی ویدیو‎های یوتیوب از راه دور علاقه دارید، می‎توانید از لینک زیر به رایگان آن را دانلود کنید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا