آیپد پرو اپل چه وِیژگی هایی خواهد داشت ؟

آخرین خبرهای شنیده شده حاکی از انتشار یک آیپد بزرگتر و آموزش محور در سال آینده است. پیش بینی می شود که این دستگاه ویژگی هایی شبیه Surface Pro 3 مایکروسافت داشته باشد. به نظر می رسد این تبلت فوق باریک ،با صدای بهبود یافته و نمایشگری فشرده تر نسبت به تبلت مایکروسافت ارائه شود .

در حال حاضر آیپد ایر با صفحه نمایش 9.7 اینچی بزرگترین تبلت اپل به حساب می آید.

13.11.03-Airs

این اطلاعات با توجه به آخرین گزارش سایت ژاپنی زبان macotakara بدست آمده است که بارها جزییاتی از طراحی محصولات آینده اپل را برملا کرده است که در اکثر مواقع این پیش بینی ها نسبتا دقیق بوده اند . در این مورد خاص ، در این اطلاعیه با استناد به منابع خود اظهار می دارند که : سازنده آیپد مشخصا در حال طراحی دستگاهی است که بتواند به بازاری مشابه بازار Surface Pro 3 مایکروسافت راه یابد. اما اضافه می کند که شرکت اپل ممکن است از یک نمایشگر12.2 اینچی که کمی نسبت به نمایشگر 12.9 اینچی Surface Pro 3 مایکروسافت فشرده تر است ، استفاده کند .

Apple-family

بخوانید : هارد ssd مک

طراحی کلی iPad Pro به خودی خود شباهت زیادی با آیپد 2 شرکت jumbo دارد .البته دو بلند گو و یک میکروفون اضافی نیز در بالای دستگاه قرار گرفته است . و ممکن است قابلیت پشتیبانی از صدای استریو را برای iPad Pro به همراه داشته باشد . به نظر نمی رسد که این تبلت از آیپد ایر 2 با ضخامت 6.1 میلی متر نازک تر باشد .اما مسلما می تواند به باریکی یک آیفون طراحی شود . این دستگاه می تواند ضخامتی در حدود ضخامت 6.9 میلی متری آیفون 6 و در بخش های ضخیم تر ، ضخامت 7.1 میلی متری iPhone 6 Pro را داشته باشد . گزارش های اولیه نشان می دهد که اپل ممکن است سه ماهه جاری را به عنوان نقطه آغازین تبلت های آموزشی جدید هدف قرار دهد . این در حالی است که طبق آخرین اطلاعات به دست آمده تولید آن در ابعاد واقعی ، به احتمال زیاد، در سه ماهه اول سال 2015 خواهد بود .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا