سامسونگ گلکسی اس5 و صفحه نمایش جدیدش؟ مسئله اینست

این که سامسونگ برای پرچم دار جدیدش یعنی گلکسی اس5 به فکر صفحه نمایش با روزولوشن خارج از جوی باشد چیز جدیدی نیست، شایعه هم نیست، به نوعی دیگه شده افسانه! در این بین شایعه است که پشت شایعه سر می رسد!
یکی از این صفحه نمایش ها که بیشتر احتمال می رود مورد استفاده قرار بگیرد، نوعی با تراکم 560 پیکسل در اینچ است که اگر واقعا چنین چیزی صحت داشته باشد یک گام پیشرو برای اسمارت فون های شرکت سازنده آن خواهد بود. انتظار می رود سال دیگر، تاریخی باشد که این تلفن همراه عرضه می شود که اگر این چنین باشد، Galaxy S5 اولین تلفن هوشمند در جهان خواهد بود که از این تکنولوژی بهره خواهد برد.
این شرکت اخیرا، دست به ایجاد روزی به نام روز آنالیزور در کره زده که در آن، آنالیزور های تجارت در منظر های گوناگون بیزینیس خلاصه شده و اطلاعات خود را ارائه داده و تیم مدیریت را آگاهی می دهند؛ یک هدیه که توسط مدیر عامل بخش صفحه نمایش سامسونگ به نام کینام کیم ایجاد شده و این خبر به صورت آنلاین درز شده است. با انتشار این خبر اکثریت حدس ها به یقین تبدیل شده و ما با تقریب بالایی در سال 2014 گلکسی اس 5 هایی با صفحه نمایش های 560ppi خواهیم داشت.

samsung-sign-bgr

رزولوشن صفحه نمایش گلکسی s5

با توجه به مشخصات بالا، اگر سامسونگ نیت به قربت الی الگاد نکرده باشد تا اندازه صفحه های نمایش را افزایش دهد و آن را همان 5 اینچ نگاه دارد، صفحه نمایشی با شکل و شمایل این به یک رزولوشن پدیده ای 2,560×1,440 خواهد انجامید که کمی از آیپد ایر اپل نیز بیشتر خواهد بود! حتی اگر کاربران روی هم رفته، از یک صفحه نامیش Full HD 1080p هم هندست خود را ارتقاء دهند، تفاوت آنقدر قابل توجهی در صفحه نمایش جدید نخواهند یافت. سامسونگ نیز مطمئنا به پایه گزار بودن یک گوشی 560ppi بودن خود خواهد بالید. البته صحت و سقم چنین مطلبی از طرف سامسونگ تائید نشده، پس بیشتر در یک شک و شایعه خواهد ماند.

باید منتظر ماند و دید چه خواهد شد

با آی اپل سنتر همراه باشید

منبع:
http://www.ubergizmo.com/2013/11/samsung-galaxy-s5-display-might-be-super-amoled-with-560ppi/

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا