امکان برقراری تماس صوتی به وسیله واتساپ در ویندوزفون

کاربران ویندوز فون دیگر به صبر کردن در پشت سر اپلیکیشن‌های iOS و اندرویدی برای آمدن آن‌ها به این سیستم عامل عادت کرده‌اند، و با وجود خرید گران قیمت واتس‌اپ توسط فیسبوک، این اپ هنوز به همان روند عقب ماندگی برای ویندوز فون ادامه می‌دهد. اواخر ماه گذشته، ویژگی تماس صوتی واتس‌اپ به صورت بتا برای آزمایش کنندگان ویندوز فونی منتشر شد و اکنون هم آخرین به روز رسانی آن در فروشگاه ویندوز فون در دسترس قرار دارد.

WhatsApp-finally-adds-voice-calling-to-Windows-Phone-app

آپریل سال گذشته بود که اولین خبر از احتمال اضافه شدن سیستم تماس صوتی به واتس‌اپ منتشر شد.

و اگر شما به یاد داشته باشید، چند ماه پس از آن فیسبوک این اپلیکیشن را به قیمت ۲۰ میلیارد دلار خریداری کرد. اما باز هم با وجود بودن چنین شرکت توسعه‌ی نرم افزاری بزرگی در پشت خود، نسخه‌ی ویندوز فون واتس‌اپ از غافله عقب ماند تا این که بالاخره با انتشار نسخه‌ی ۲.۱۲.۶۰ این اپلیکیشن برای ویندوز فون کاربران می‌توانند از تماس‌های صوتی استفاده کنند.

پس از امتحان تماس صوتی واتس‌اپ با دستگاه‌های iOS و اندرویدی، می‌توانیم بگوییم که این سرویس هنوز در حال پیشبرد اما رو به بهبودی است و نهایتاً با آمدن نسخه‌ی ویندوز فون، توسعه دهندگان این اپ می‌توانند زمان بیشتری را بر روی خود سرویس بگذارند و آن را وارد عرصه‌ی رقابت با اسکایپ و وایبر کنند.

همچنین این به روز رسانی شامل امکان فرستادن فایل‌های صوتی به صاحبان ویندوز ۸.۱ را هم فراهم می‌کند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا