برنامه ی واتس آپ در مرز 1 میلیارد کاربر فعال

کاربران واتس‌آپ بیش از کاربران برنامه های پیام رسان دیگر مانند وی چت ، فیس بوک مسنجر و لاین است

سال گذشته فیس بوک اعلام کرد که قصد خرید برنامه پیام رسان واتس آپ را دارد که کاربران نگرانی های زیادی در مورد امنیت حریم شخصی خود داشتند زیرا امنیت فیس بوک چندان قوی و قابل قبول نیست .

به تازگی آمار رسمی از این برنامه محبوب منتشر شده است و طبق این آمار برنامه پیام رسان واتس آپ بیش از 900 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد . این آمار بیش از آمار برنامه های پیام رسان دیگر مانند وی چت ، فیس بوک مسنجر و لاین است . این آمار بسیار دقیق و رسمی است و توسط جان کوم مدیر عامل اوکراینی واتس آپ منتشر شده است.

2015-09-05_153233

برنامه واتس آپ 6 سال پیش راه اندازی شد که به کاربران اجازه ارسال پیام متنی – فیلم و عکس ، ارسال و دریافت تماس را می دهد .

فیس بوک با خرید 19 میلیارد دلاری واتس آپ باعث رشد کاربران و محبوب شدن این برنامه شد . البته در برخی از سایت های خبری گفته می شود که فیس بوک با پرداخت 21 میلیارد دلار واتس آپ را خریده است.

در طول 2 سال گذشته برنامه واتس آپ رشد بالایی داشته است و کاربران آن 2 برابر شده اند . در مرداد سال 2014 این برنامه 600 میلیون کاربر داشت و در ماه اوریل رشد بالاتری داشت که به مرز 800 میلیون رسیدند و در حال حاضر تنها 100 میلیون کاربر تا میلیاردی شدن کاربران خود کم دارد .

تنها در مدت 150 روز واتس آپ توانست 100 میلیون کاربر جذب کند و کاربران فعال او به بیش از 900 میلیون برسد و فاصله زیادی تا میلیاردی شدن نداشته باشد.

اوایل سال جاری رئیس امور مالی واتس آپ اعلام کرد که ممکن است ویژگی های جدید از جمله توانایی کسب و کار به کاربران خود معرفی کنند.
mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا