واتس آپ به لیست اپلیکیشن‎های پشتیبانی کننده از قابلیت لمس سه بعدی می‎پیوندد

با رونمایی از قابلیت لمس سه بعدی، iOS بعد جدیدی را در اختیار کاربران برای تعامل با محیط کاربری دستگاه‎های آیفون 6 اس و 6 اس پلاس قرار داد.

18

همانطور که یقینا خبر دارید، لمس سه بعدی به شما اجازه می‎دهد سریعا به یکسری از میانبر‎های مهم اپلیکیشن‎ها یا دیگر عناصر مهم محیط کاربری با اعمال فشار روی صفحه‎ی نمایش دسترسی داشته باشید.

خوب، جدا از اکثر اپلیکیشن‎های پایه‎ی iOS، مقدار زیادی از اپلیکیشن‎های شخص ثالث در حال حاضر از این ویژگی بی همتا پشتیبانی می‎کنند. (می‎توانید لیستی از 10 اپلیکیشن بیشتر محبوب در این زمینه را اینجا مشاهده کنید)

آخرین اپلیکیشنی که به این لیست اضافه شده است یکی از محبوب ترین سرویس‎های پیام رسانی است که وجود دارد یعنی WhatsApp.

این اپلیکیشن پیام رسانی حالا به شما اجازه می‎دهد فشار زیادی روی آیکونش اعمال کنید و به دو ویژگی آن که محبوب تر است دسترسی داشته باشید یعنی جستجو برای محتوا و شروع یک گفتگوی جدید.

ما شاهد هرگونه اضافه شدن چیز دیگری به اینترفیس این اپلیکیشن نشدیم. به نظر نمی‎رسد ویژگی پاسخ سریع به نوتیفیکیشن‎ها نیز اضافه شده باشد.

در راستای همین اخبار، تمامی کاربران دستگاه‎های جیل بریک شده‎ی iOS 9 حالا می‎توانند به نوعی یک قابلیت مشابه را در دستگاه‎های خوب به لطف سورس Cydia در اختیار داشته باشند که اسم منطقی “Forcy” را با خود به همراه دارد. اخبار بیشتر در رابطه با آن را اینجا بخوانید.

 

phonearena

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا