whatsapp واتس اپ آیفون 5

WhatsApp برای استفاده در آیفون 5 به روز رسانی شد

WhatsApp یا واتس اپل برنامه پیغام رسان برای پشتیبانی از آیفون 5 و iOS 6 به روز رسانی شد. برنامه پیغام رسان “WhatsApp” یک چند پلتفرمی گوشی های هوشمند است که هم اکنون برای آیفون و همه گوشی های هوشمند دیگر در دسترس است. از طریق این برنامه می توانید به راحتی و بدون توقف از دوستان ، همکاران و خانواده تان پیام دریافت کنید. همچنین می توانید به جای اس ام اس برای دیگر کاربران “WhatsApp” بدون هیچ هزینه ای عکس ، یاداشت های صوتی و فایل های ویدئویی بفرستید. همه قابلیت های واتس اپ بدون نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه ای در دسترس کاربران وجود دارند.

whatsapp update iphone 5

مشخصات پیغام رسان WhatsApp

بدون هزینه های مخفی

وقتی که شما و دوستنات این برنامه را دریافت و نصب کنید ، می توانید از آن برای هرچقدر گفتگو کردن که میخواهید استفاده کنید. برای دوستانتان در روز یک میلیون پیغام مجانی بفرستید! برنامه “WhatsApp” از اتصال اینترنتی شما استفاده می کند : “3G/EDGE” یا “Wi-Fi” البته وقتی در دسترس باشند.

چند رسانه ای بودن

شما با whatsapp می توانید به دوستان یا مخاطبانتان ویدئو ، عکس و یاداشت های صوتی بفرستید.

گفتگوی گروهی :

از گفتگو های گروهی بین مخطبانتان لذت ببرید. اعضای گروه را اضافه یا حذف کنید ، موضوع گروه را عوض کنید یا برای گروه یک آیکون انتخاب کنید.

شخصی سازی

یک تصویر پروفایل برای خودتان بگذارید تا همه در واتس اپ آن را ببینند.

واتس اپ بدون هیچ هزینه بین المللی

همانطور که برای فرستادن یک ایمیل به یک کشور دیگر هزیته ای نمی پردازید ، فرستادن پیغام های بین المللی با “WhatsApp” نیز هزینه ای ندارد. شما می توانید با دوستانتان در سراسر دنیا گفتگو کنید فقط به شرط اینکه برنامه whatsapp را نصب کرده باشند و از آن هزینه های زیاد اس ام اس دوری کنید.

وانس اپ جدید آیتونز

با شماره ها یا نام های کاربری خداحافظی کنید

چرا دیگر به خودتان زحمت به یادآوری نام ها یا شماره های کاربری را بدهید؟ مانند اس ام اس ،”WhatsApp” هم با شماره تلفن شما کار می کند و به صورت بی نقصی خود را با دفترچه تلفن گوشی شما هماهنگ می کند.

بدون نیاز به ورود/خروج

دیگر مسائل گیج کننده ای مثل خارج شدن از یک کامپیوتر یا دستگاه دیگر را ندارید. “WhatsApp” همیشه روشن و فعال است.

بدون نیاز به اضافه کردن دوستان

این برنامه با استفاده از Address Book تان به صورت خودکار شما را به دوستانتان متصل می کند. آن دسته از دوستان شما که WhatsApp را دارند به صورت خودکار در قسمت علاقه مندی ها اضافه می شوند که شبیه یک لیست دوستان است.

پیغام های آفلاین در whatsapp

حتی اگر شبکه شما قطع بشود یا آیفون خود را خاموش کنید ، WhatsApp آنها را برای شما ذخیره می کند و در دفعه بعدی که وارد برنامه شدید همه را به شما نشان می دهد.

واتس اپ برای آیفون 5

و خیلی موارد دیگر در آیفون 5

در آیفون 5 مکان های مورد نظرتان را به اشراک بگذارید ، مخاطبانتان را با همدیگر مبادله کنید ، پس زمینه دلخواهتان را انتخاب کنید ، صداهای هشدار مورد دلخواهتان را انتخاب کنید ، از حالت افقی بهره ببرید ،با واتس اپ تاریخچه گفتگو هایتان را با ایمیل بفرستید ، پیغام ها یا فایل های مورد نظرتان را هم زمان برای تعداد خیلی زیادی از مخاطبانتان بفرستید و خیلی موارد دیگر!!!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا