دسته‌ها
اخبار تکنولوژی

تایید قطع خدمات واتس اپ ، تلاش برای رفع مشکل

در توییتی در توییتر بیان شده است که سرویس محبوب پیام WhatsApp در حال تجربه یک وقفه گسترده در ارائه خدمات به کاربران است. این وقفه در کشور های کانادا، انگلستان، آلمان، اسپانیا و چند کشور آمریکای جنوبی تایید شده است. به این ترتیب کاربران امکان ارسال پیام و استفاده از خدمات سرویس دهنده واتس اپ را نخواهند داشت.

whatsapp-ios-7-2

در جریان این وقفه، هنگامی که کاربری اقدام به ارسال پیام در واتس اپ می کند با غیر فعال لودن دکمه ارسال مواجه شده و در قسمت بالای برنامه یک وضعیت “در حال اتصال” دیده می شود. WhatsApp این وقفه در ارائه خدمات در سرویس هایش را تایید کرده است که نشان می دهد آن ها در حال حاضر دچار مسایل اختلال سرور شده است و امید دارند که این مسایل به زودی حل شود:

متاسفیم که در در حال حاضر دچار مشکلات سرور شده ایم، ما امیدوار هستیم در مدت کوتاهی بازگردیم.

WhatsApp Status (@wa_status) February 22, 2014

این خرابی تنها چند روز پس از اعلام فیس بوک مبنی بر خرید WhatsApp در یک معامله بزرگ به ازش 19 میلیارد دلار اتفاق افتاده است. WhatsApp دارای بیش از 450 میلیون کاربر فعال در هر ماه است که در کشور های مختلف جهان نفوذ گسترده ای دارد.

این مشکل در حالی است که کاربران می توانند از خدمات سایر سرویس دهندگان مانند Facebook Messenger با BlackBerry Messenger با iMessage یا حتی گفتگوی خوب قدیمی face-to-face استفاده کنند.

آیا ارسال پیام از طریق واتس اپ برای شما نیز مشکل دارد؟

بروزرسانی خبر: به نظر می رسد که خدمات WhatsApp در مدت کوتاهی به حالت عالی بازگشته است. من در کانادا ساکن هستم و اکنون با موفقیت قادر به ارسال پیام از طریق این سرویس دهنده شدم. حل این مشکل هنوز از طرف WhatsApp تایید نشده است. ما منتظر تایید رسمی WhatsApp برای حل شدن این مشکل خواهیم بود.

idownloadblog

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *