کدام اپلیکیشن ها در آیفون باطری بیشتری مصرف می کنند

یکی از بزرگترین معایب اسمارتفون ها باطری ضعیف آن ها در مقابل با سایز ال سی دی و کیفیت نمایش آن هاست . ممکن است آلارم هشدار شارژ در مواقع رانندگی و مسافرت بارها شما را عصبانی کرده باشد . اگر از کاربران اسمارتفون های اندرویدی عظیم باشید که با حمل کردن باطری های یک نوت بوک درون خود مشکلی با دشارژ دو تا سه روز ندارند این مشکل زیاد شما را ناراحت نمی کند اما امان از گوشی های آیفون که شما را مجبور می کند روزانه آن را شارژ کنید و یا حتی دو بار در روز !!!

compiPhone-5c-chargingcopmr

بعد از ورود نسخه 8 سیستم عامل ios به دنیای مک ، این قابلیت برای کاربر به وجود آمد که بتواند مصرف باطری هر اپلیکیشن را در همان زمان بررسی کند تا از میزان مصرف باطری هم اپلیکیشن با جزئیات اطلاع پیدا کند . اما آیا به این روش امکان این را دارید که بتوانید میزان مصرف باطری خود را کاهش دهید ؟

در این پست نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که توانایی بررسی میزان مصرف باطری برای هر اپلیکیشن را دارد و همچنین در صورتی که میزان مصرف باطری از حالت نرمال خود خارج شد توسط ابزارهایی مصرف غیر نرمال گوشی از باطری را اطلاع می دهد . به عنوان مثال این نرم افزار به شما اطلاع می دهد در صورتی که اپلیکیشن اینستاگرام را نصب کنید میزان مصرف باطری شما تا چه حد از نرمال خارج شده  و سریعتر خالی می شود .

compNormal-for-iPhone-1copmr

اپلیکیشن نرمال حاصل تلاش دو استاد دانشگاه استنفورد به نام های Adam Oliner و Jacob Leverich است که در زمینه میزان مصرف باطری و تاثیر اپلیکیشن ها تحقیقاتی را انجام دادند . نتیجه این تحقیقات اپلیکیشن نرمال است .

شاید در نگاه اول اینوطر به نظر برسد که نرمال استفاده ای ندارد اما اینطور نیست . این فکر که با وجود اینکه ios 8 این ویژگی را که میزان مصرف هر اپلیکیشن را نمایش دهد دارد چه احتیاجی به خرید یک اپلیکیشن 0.99 دلاری است؟ اما واقعیت اینست که نرمال نرم مصرف باطری در  حالت عادی را به شما گزارش می کند . یعنی ممکن است یک اپلیکیشن میزان زیادی از باطری را مصرف کند ، اما این نرم ان برای همه گوشی هاست و در نتیجه وضعیت مصرف باطری شما از حالت نرمال خارج نشده است . چیزی که شما با نگاه کردن به وضعیت باطری در ios 8 آن را متوجه نخواهید شد .

compscreen568x568-210copmr

پس با این اپلیکیشن می توانید مطمئن باشید که هیچ اپلیکیشن یا خدمتی روی گوشی شما بی دلیل باطری را مصرف نمی کند .

برای دانلود این اپلیکیشن از آی تونز اینجا را کلیک کنید .

redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا