موج های مخفی وای فای در نرم افزار جدید آیپد

برنامه ای که می‌تواند امواج وای-فای ،سیگنال های فرستاده شده از برج های مخابراتی و موبایل و همچنین ماهواره ها را نیز دریافت کند

هنگامی که شما در جستجو برای یافتن سیگنال وای-فای هستید ، خنده دار است اگر تصور کنید روزی فرا برسد که در هنگام انجام این کار بتوانید موج های اینترنت هایی را که در دسترس هستند مشاهده کرده و ببینید که هر کدام از آن ها از کدام یک از منبع های اطراف شما نشأت گرفته اند.

2015-09-01_115935

خب ، حالا کسی پیدا شده است که ادعا می کند که برنامه ای ساخته است که می تواند این خیال شما را به واقعیت تبدیل کند و باید بگویم که اتصالات اینترنتی تا به حال هیچ وقت به این زیبایی نبوده اند.

تولید کننده تعاملی واقع در کشور هلند ، آقای ریچارد ویجگِن ( Richard Vijgen ) ، نام این برنامه را معمار امواج رادیویی گذاشته و ادعا می کند که این برنامه علاوه بر تشخیص دادن امواج وای-فای ، همچنین می تواند سیگنال های فرستاده شده از برج های مخابراتی و موبایل و همچنین ماهواره ها را نیز دریافت کند.

این برنامه هنوز منتشر نشده است ولی یک فایل ویدیویی منتشر شده به طور مختصرا توضیح می دهد که این برنامه چگونه کار می کند. در این فایل ویدیویی ، یک نفر از این برنامه استفاده کرده و با استفاده از آن گستره وسیعی از سیگنال های وای-فای و ارتباطی را دریافت می کند که هر کدامشان به صورت دریایی از موج هایی دایره ای و زنجیره وار در طول صفحه نمایش حرکت می کنند و به همراه صداهای استاتیک رادیویی تشدید شده که نشان دهنده سیگنال های جدید هستند.

نسخه ای اختصاصی از این برنامه تعاملی که قادر به تشخیص ارتباطات اینترنتی سیمی جاسازی شده در فضای نمایشگاه ها نیز خواهد بود ، در مرکز ZKM نمایشگاه هنر و رسانه Karsruhe در آلمان نمایش داده خواهد شد.

ورژن iOS این نرم افزار که خود آقای ویجگن از آن به عنوان راهنمای میدانی دنیای پنهان شبکه های دیجیتالی یاد می کند ، در شهریور ، و ورژن اندرویدی آن نیز در اوایل سال 2016 عرضه خواهد شد.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا