برنامه های ویجت دار ios 8 به همراه لینک دانلود

iOS 8  امروز انتشار یافت , که این معنی را دارد که صد ها توسعه دهنده اپلیکیشن در حال ارائه نسخه بروزرسانی شده نرم افزار های خود برای استفاده بهتر از امکانات به وجود آمده توسط آپگرید هستند . این امکانات شامل : کیبورد جدا , که قبلا به آن پرداخته ایم ,ملحقات (Extension) برای اپلیکیشن ها و  یک سری API است که باعث می شوند اپلیکیشن ها ارتباط  نو آورانه و جدیدی  داشته باشند .

یکی از جالب ترین قابلیت های ملحقات یا پیوست های نرم افزار ها این است که  به توسعه دهندگان امکان ایجاد ویجت هایی را می دهد که در نمای امروز (Today ) مرکز هشدار دهی به نمایش در می آیند . این ویجت ها باعث ارتباط بیشتر کاربران با نرم افزار ها و دریافت اطلاعات توسط کاربران تنها با یک نیم نگاه می شوند . تعداد زیادی اپلیکیشن برای استفاده از ویجت های مرکز هشداردهی بروز رسانی شده اند ,  ما یک لیست کامل از آن ها را در زیر آورده ایم . تعداد زیادی از این بروزرسانی ها هم اکنون قابل دریافتند , اما برخی در ادامه روز و فردا در دسترس قرار خواهند گرفت .

Dropbox (رایگان)  (لینک مستقیم) – ویجت جدید دراپ باکس تمام فایل هایی که اخیرا آپلود شده اند را نمایش می دهد . با انتخاب هر یک ازفایل ها , فایل مورد نظر در دراپ باکس باز می شود .

1dropboxwidget

 

Doulingo (رایگان) (لینک مستقیم) – دولینگو میزان نزدیکی به اهداف یادگیری زبان روزانه کاربر را نمایش می دهد . زدن بر روی ویجت در مرکز هشدار , اپلیکیشن دولینگو را باز کرده و به کاربر اجازه میدهد درس فعلی خود را ادامه دهد .

2duolingowidget

 

Evernote  (رایگان) (لینک مستقیم) ویجت مرکز اطلاع رسانی   Evernote بسیار کاربردی است , دارای 5 آیکون است که به کاربر توانایی : ایجاد  سند , یاد آور , لیست , عکس گرفتن و دسترسی به عکس های ذخیره شده در اپلیکیشن را می دهد . انتخاب هرکدام از آیکون ها اپلیکیشن Evernote  را باز کرده و عملیات مورد نظر را به سرعت آغاز می کند .

Clear  با قیمت 2.99 دلار  (لینک مستقیم) – ویجت مرکز اطلاع رسانی Clear  یک لیست کاربردی از یاد آور هایی که تاریخشان نزدیک است را نمایش می دهد . انتخاب هرکدام از  یاد آور ها اپلیکیشن Clear را برای دسترسی مستقیم باز می کند .
iTranslate (رایگان) (لینک مستقیم) – ویجت مرکز اطلاع رسانی   iTranslate ابزار به درد بخوری است که به کاربران اجازه می دهد با یک تماس کوچک هر چیزی که  در آن لحظه کپی شده باشد را ترجمه کنند .
4itranslatewidget

 

نرم افزار های دیگر دارای ویجت مرکز اطلاع رسانی :

24me (رایگان ) (لینک مستقیم) – می تواند به مرکز اطلاع رسانی: متن , کار جدید  یا Task و رویداد های جدید تقویم را اضافه نماید .
Agenda+  با قیمت 1.99 دلار (لینک مستقیم) – این اپلیکیشن جدید مدیریت و برنامه ریزی شامل لیستی از رویداد های تقویم و یادآور ها است ,که امکان حذف رویداد ها  از مرکز اطلاع رسانی را نیز دارد .
Asana (رایگان) (لینک مستقیم) – لیستی از کار ها را به مرکز اطلاع رسانی اضافه می کند .

Audiobooks From Audible (رایگان) (لینک مستقیم) – ویجت اپلیکیشن Audiobook  به کاربران اجازه می دهد زمانی که برای گوش دادن به کتاب های صوتی صرف کرده اند را ببینند .
BuzzFeed (رایگان) (لینک مستقیم) – ویجت مرکز اطلاع رسانی  BuzzFeed لیستی از پست های جدید را نمایش داده و به کاربران اجازه می دهند بین پست ها بگردند .

5buzzfeedwidget

 

 

Calendars 5با قیمت 6.99 دلار  (لینک مستقیم) – این اپلیکیشن تقویم محبوب از  Readdle  به کاربران امکان اضافه کردن رویداد های جدید به تقویم به طور مستقیم از مرکز اطلاع رسانی را می دهد .

 

Day One  با قیمت 4.99 دلار (لینک مستقیم) – ویجت مرکز اطلاع رسانی  Day One  داده های وارد شده قبلی ,نمودارهایی از تعداد داده های اخیر و عکس های گذشته  را نمایش می دهد .

Finish   ( رایگان) (لینک مستقیم) – اپلیکیشن مدیریت کارهای Finish  ویجتی برای مرکز اطلاع رسانی دارد که 3 عدد از یادآور ها و کارهای پیش رو را به نمایش می گذارد . کاربران از طریق این ویجت قادرند کار ها را به  “تمام شده ” تغییر حالت داده یا کار های جدیدی اضافه کنند .
Lose It  ( رایگان) (لینک مستقیم) – اپلیکیشن محاسبه کالری  LoseIt  مقدار کلی کالری مصرفی روزانه کاربر را نمایش می دهد , که شامل باقیمانده کالری هنگامی که وعده ها وارد شدند , می باشد .
NYT Now  (رایگان) ( لینک مستقیم) – این اپلیکیشن از  The New York Times تیترهای اخبار و عکس ها را مستقیما در مرکز اطلاع رسانی نمایش می دهد .
OmniFocus 2  با قیمت 19.99 دلار ( لینک مستقیم) – مانند بقیه اپلیکیشن های برنامه ریزی همراه با ویجت , OmniFocus   لیستی از کار های باقیمانده را نمایش می دهد .
OpenTable  (رایگان) (لینک مستقیم) – نرم افزار رزرو OpenTable   به کاربران امکان این را می دهد تا میز هایی که رزرو نموده اند و زمان آن ها فرا رسیده را در مرکز اطلاع رسانی ببینند .

Parcel  (رایگان) ( لینک مستقیم) – ویجت اپلیکیشن  پیگیری فرستاده شده های Parcel  , فرستاده شده های  پیش رو را نمایش می دهد .
PCalc با قیمت 9.99 دلار ]( لینک مستقیم) – ویجت PCalc به کاربر اجازه می دهد محاسبات خود را به سرعت در مرکز اطلاع رسانی انجام دهد .

Runtime با قیمت 2.99 دلار  ( لینک مستقیم)  – اپلیکیشن برنامه ریزی تناسب اندام   Runtime  تعداد قدم های برداشته شده را در مرکز اطلاع رسانی نمایش می دهد , و به کاربران این امکان را می دهد تا مدت زمان  دویدن را با یک دکمه سریع و در دسترس اندازه گیری کنند .

Sky Guide  با قیمت 1.99 دلار (لینک مستقیم)  – اپلیکیشن مشاهده ستارگان  SkyGuide  به کاربران امکان دیدن اطلاعاتی مانند زمان طلوع و غروب آفتاب را می دهد , همچنین بارش های شهاب سنگی پیش رو و ماه گرفتگی ها را به اطلاع کاربران می رساند .

6skyguidewidget

 

Wunderlist (رایگان)(لینک مستقیم) – نرم افزار ساخت لیست  Wunderlist   , لیستی از کارهایی که باید انجام شوند را در مرکز اطلاع رسانی نمایش می دهد .
7wunderlistwidget

 

Yahoo Weather  (رایگان) (لینک مستقیم)  Yahoo Weather  آب و هوای فعلی را همراه با یک عکس از وضع آب و هوا در مرکز اطلاع رسانی نمایش می دهد .

8yahooweatherwidget

 

Nascar (رایگان) ( لینک مستقیم)  جدول های رده بندی مسابقات Nascar   را مستقیما در مرکز اطلاع رسانی به نمایش می گذارد .

WeatherProبا قیمت 2.99 دلار ( لینک مستقیم) ویجت  Weatherpro  شامل اطلاعاتی مانند دمای هوا , سرعت باد و …. است .
forScore با قیمت 6.99 دلار ( لینک مستقیم)   اپلیکیشن موسیقی    forscore  شامل ویجت  iOS 8 ای است که “Pitch pipe ” نام دارد که گام ابتدایی  آهنگ را نمایش می دهد .
Countdowns (رایگان) (لینک مستقیم)  Countdowns  به کاربران امکان ایجاد شمارش معکوس برای اتفاقات مهم را با امکان نمایش شمارش معکوس در مرکز اطلاع رسانی می دهد .
Breaking News  (رایگان )( لینک مستقیم)  Breaking News  ویجتی دارد که اخبار مهم بزرگ ترین سایت های خبری را در مرکز اطلاع رسانی نشان می دهد .

9breakingnews

 

 

The Guardian  (رایگان)  ( لینک مستقیم)   ویجت مرکز اطلاع رسانی   The Guardian شامل لیستی از مهم ترین خبر ها است و می تواند به دلخواه کاربر تغییر یابد .

Slice(رایگان ) ( لینک مستقیم)   اپلیکیشن کمک خرید  Slice لیستی از خرید ها و وضعیت آن ها و همچنین سفارشات مشخص شده را در مرکز اطلاع رسانی نمایش می دهد .
TwoDots (رایگان)   ( لینک مستقیم)  بازی پازل  TwoDots   ویجتی دارد که لیست مدال ها , جان های باقیمانده و میزان پیشرفت بازی را نمایش می دهد .

Ancestry (رایگان)  ( لینک مستقیم)   اپلیکیشن نسب شناسی  Ancestry  ویجت مرکز اطلاع رسانی جالبی دارد که تاریخ تولد ها , ازدواج ها و مرگ های خانواده کاربر به نمایش می گذارد .
Hotel Tonight   (رایگان) ( لینک مستقیم)   Hotel Tonight لیستی از اطلاعات رزرو هتل ها و جستجو های اخیر در مرکز اطلاع رسانی به نمایش می گذارد .

Discover Mobile (رایگان)  ( لینک مستقیم) – نرم افزار موبایل Discover میزان پول باقیمانده در حساب کاربر و حداقل میزان پرداخت های پیش رو را در مرکز اطلاع رسانی نشان می دهد .

10discoverwidget

 

 

Linkedin Pulse (رایگان) ( لینک مستقیم)  این اپلیکیشن مهم ترین اخبار را در مرکز اطلاع رسانی نمایش می دهد .
CheatSheet (رایگان)  ( لینک مستقیم)  اپلیکیشن ارجاع سریع   Cheatsheet لیستی از 10 یادداشت آخر کاربر را در مرکز اطلاع رسانی نمایش می دهد . انتخاب هر یادداشت آن را در نرم افزار باز می کند .
Luminos (رایگان) (لینک مستقیم)  اپلیکیشن ستاره شناسی   luminousدو ویجت برای مرکز اطلاع رسانی دارد . یکی مکان فعلی قمر های مشتری و دیگری حالات روزانه ماه و خورشید را نمایش می دهد .
ETA  با قیمت 0.99 دلار  ( لینک مستقیم)  اپلیکیشن دستیار رانندگی  ETA به کاربران امکان اضافه کردن 3 محل دلخواه را به مرکز اطلاع رسانی می دهد , که زمان تخمین زده شده برای رسیدن به هر یک از آن مکان هارا نمایش می دهد .
RainCast   با قیمت 1.99 دلار  (لینک مستقیم) ویجت اپلیکیشن آب و هوایی  raincast , پیش بینی های باران و برف پیش رو را نمایش می دهد . بروزرسانی آن هنوز آماده نیست اما به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت .

 

11raincastwidget

Wattpad (رایگان)  (لینک مستقیم) – این اپلیکیشن  کتاب الکترونیکی دو عدد ویجت جدید برای مرکز اطلاع رسانی دارد . اولی به کاربر اجازه  می دهد تا به آخرین داستانی که در حال خواندن آن بوده , برود , در حالی که دیگری اخباری از جدیدترین داستان های منتشر شده را در اختیار کاربر می گذارد .

ویجت ها را می توان در نمای ” امروز” (Today ) مرکز اطلاع رسانی با باز کردن این قسمت و  رفتن به آخر منو نصب کرد . انتخاب دکمه  Edit  به کاربران اجازه می دهد ویجت هایی را که قصد دارند در مرکز اطلاع رسانی خود  قرار دهند را انتخاب نمایند.ویجت ها نیازمند  iOS 8  هستند که از امروز در دسترس عموم قرار گرفته است .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا