دوربین جدید آیفون

دوربین جدید 14 مگاپیکسلی برای آیفون که will i am اختراع کرده

دوربین جدید آیفون توسط will i am اختراع شده.همه مردم “Will.i.am” موسس گروه موسیقی “The Black Eyed Peas” را کشیش تکنولوژی های جدید می دانند. هفته آینده ما شاهد معرفی سخت افزار او یعنی دوربین جدید برای آیفون خواهیم بود که به قول خودش “این دوربین آیفون گوشی هوشمند شما را تبدیل به یک گوشی نابغه می کند!”

اولین محصول از محصولات الکترونیکی و برنامه اون که روش سرمایه گذاری کرده ، “+i.am” نام داره که یک وسیله جانبی است که به آیفون متصل می شود و دوربین 8 مگاپیکسلی اون رو به یک دوربین جدید 14 مگاپیکسل تبدیل می کند که همچنین ادعا می کند این دوربین جدید میتواند وضوح و شفافیت عکس های شما را به میزان زیادی افزایش دهد. او در مصاحبه اختصاصی اش با “The Daily Telegraph” می گوید: ” ما سنسور و فلش مخصوص خودمان را داریم. شما گوشی تان را روی وسیله ما نصب می کنید و این دستگاه گوشی هوشمند شما را تبدیل به یک گوشی نابغه می کند! ما با این دوربین جدید از دوربین آیفون جلو میزنیم.”

ویل آی ام

این دوربین جدید از اولین سری محصولات دیجیتالی خواهد بود که اسم او را به خود حمل می کند. همچنین او برای پشتیبانی از محصولاتش در چیزی سرمایه گذاری کرده است که خودش آن را “املاک دیجیتال آنلاین” می نامد. او دامنه www.i.am را خریداری کرده است و کاربران لوازم جانبی “+i.am” صاحب پروفایل های آنلاین جداگانه مانند www.i.am/iAppleCenter می شوند.همچنین قیمت های این محصولات هفته آینده در مراسم معرفی که در لندن برگزار خواهد شد اعلام می شود.

این خواننده و آهنگساز معروف که بارها و بارها برنده جایزه گرمی برای کارهای خودش شده درباره اینکه ایده این وسیله چگونه به ذهنش رسید گفت در سال 2008 وقتی در لندن در یک جلسه عکاسی بودیم این ایده به ذهنم خطور کرد. من بعد از آن جلسه داشتم در خیابان ها میگشتم که یکی از مدل ها با آیفون یک عکس گرفت که حتی قبل از اینکه عکس گرفته شود دور کره زمین را فتح کرد. منیکی از لنز های عکساسان را بر داشتم و روی گوشی خودم نگه داشتم و گفتم تصور کن که یک روز این وجود داشته باشد! بعد خودم گفتم : من این رو میسازم!

دوربین جدید 14mp

“Will.i.am” برای خودش یک پیشینه در داشتن ایده های بزرگ در مورد اختراعات تکنولوژی ها ساخته است. در سال 2008 او به شکل یک هولو گرام به اتاق خبر شبکه “CNN” فرستاده شده بود تا در مورد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا صحبت کند. در ماه آگوست امسال، وقتی که ربات فضایی “Curiosity Rover” ناسا بر روی مریخ فرود آمد ، یکی از اهنگ های او به نام “Reach for the Stars” از مریخ به زمین فرستاده و پخش شد. همچنین پارسال او در شرکت “Intel” در سمت “مدیر اختراعات خلاقانه” استخدام شد.

دوربین جدیدی برای آیفون

اولین دوربین آیفون “+i.am” در موزیک ویدئو “Scream and Shout” که کاری مشترک از ” Will.i.am ” و “Britney Spears” هست رونمایی خواهد شد. همچنین کمپانی اپل به “+i.am” اجازه تولید و فروش تجهیزات دوربین آیفون و برنامه آن را برای آیفون 4 و آیفون 5 داده است ولی “Will.i.am” میگوید که گستره ی بیشتری از وسایل به زودی از این دستگاه پشتیبانی خواهند کرد. نخستین سری دوربین های “+i.am” به صورت رسمی در یک کنفرانس خبری در چهارشنبه 28 نوامبر در لندن معرفی خواهد شد و فروشگاه های “Selfridges” فروش آنها را از اوایل ماه دسامبر به صورت اختصاصی آغاز می کنند.

3 دیدگاه دربارهٔ «دوربین جدید 14 مگاپیکسلی برای آیفون که will i am اختراع کرده»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا