توپ های بسکتبال Wilson X connected

می توانید توپتان را شوت کنید ، امتیاز بگیرید ، و بعد از آن با استفاده از این نرم افزار مرتبط می توانید ببینید که چطور عمل کردید

توپ های بسکتبال معمولی زیاد جالب نیستند. می دانید که چه چیزی جالب و هیجان انگیز است ؟ توپ های بسکتبال Wilson X connected ، چون که این توپ های بسکتبال در درونشان یک سنسور دارند که به شما کمک می کنند که پروسه تمرین پرتاب توپ تان را جذاب تر و لذت بخش تر کنید.

2015-09-17_231505

وقتی که شما این توپ بسکتبال را با استفاده از بلوتوث به نرم افزار همراه موبایل اش به نام Wilson X app متصل می کنید ، این نرم افزار با استفاده از ماژول سنسوری که در درون توپ تان قرار گرفته است میتواند به درستی تشخیص بدهد که شما ضربه اخیرتان را درون تور انداخته اید یا خطا کرده اید.

آقای باب تورمن ( Bob Turman ) ، مدیر عامل بخش دیجیتال کمپانی ، به سایت Mashable این طور اظهار داشت که : ” این توپ می تواند تشخیص دهد که شما توپ را درست انداخته اید و یا توپ تان خطا رفته است ، و این کار را می تواند تا 97 درصد مواقع به درستی انجام دهد “. وی بیان کرد که این کمپانی از تکنیک های یاد گیری ماشینی ( Machihne learning ) استفاده کرده اند و الگوریتم های هوشمندی را نوشته اند تا الگوی شتابی را که توپ در هنگام برخورد با لبه سبد ، تخته عقبی و تور پیدا می کند را بدست بیاورند . سپس آن ها این الگو ها را بر اساس خطا رفتن توپ یا موفقیت آن دسته بندی کرده اند.

نتیجه این کار ها نرم افزاری است که به شما اجازه می دهد تا میزان دقت و مهارت خودتان در انداختن توپ درون تور را با دقتی بالا اندازه گیری کنید.

یکی از قابلیت های این وسیله ، که پرتاب آزاد نام دارد ، به شما اجازه می دهد تا توانایی تان در انجام پرتاب درون تور از فاصله پرتاب آزاد را اندازه گیری کنید. دیگر قابلیت این وسیله که گتره یا رنج آزاد نام دارد ، بر روی پرتاب هایی که از زوایای مختلف انداخته می شود تمرکز می کند . قابلیت زمان بازی نیز به شما اجازه می دهد که درصد پرتاب های صحیح تان را در مقابل یک رقیب مجازی به چالش بکشید ، و این کار را با ترکیب کردن پرتاب های آزاد با پرتاب های درون بازی انجام می دهد.

اما اعتیاد آورترین و جذاب ترین این بازی ها نامش رقایت با زنگ است ، حالتی که به شما اجازه می دهد تا پرتاب هایی صحیح را از زوایای مختلف انجام دهید تا قبل از این که زمانی مشخص تمام شود.

قهرمان بازنشسته NBA آقای چانسِی بیلاپس (Chauncey Billups) به سایت Mashable با استفاده از پرتاب های معروفش به اسم Mr. Big Shot ( که البته نام مستعار وی در زمان حضورش در NBA هم همین بوده است ) ، به ما نشان داد که این توپ چگونه کار می کند.

آقای بیلاپس بیان کرد که : ” تفاوت زیادی بین سخت کار کردن و هوشمندانه کار کردن وجود دارد ، و این توپ به شما اجازه می دهد که هوشمندانه تمرین کنید ، شما می توانید بر روی درصد خطایتان کار کنید تا آن را کاهش دهید ، در حال حاضر همه چیز در تمام ورزش ها بر پایه آمار و ارقام شده است. این قابلیت ها به شما اجازه می دهد که بفهمید که مهارت هایتان دقیقا در چه سطحی قرار دارد و واقعا چقدر در این کار خوب هستید “.

حالت تمرینی این محصول به همراه ترک های موسیقی و صدای یک گوینده مخصوص است ، که به شما این حس را منتقل می کند که واقعا در یک بازی واقعی قرار دارد.

تنها نقطه ضعفی که این توپ بسکتبال مدرن و تکنولوژیکی قیمت بسار بالای 199 دلاری آن است. وقتی که توپ بسکتبال معمولی با قیمتی در حدود 25 دلار قابل دسترسی است ، توجیه این که شما بخواهید قیمتی بالغ بر 199 دلار را آن هم برای یک توپ بسکتبال پرداخت کنید خیلی سخت است.

علاوه بر این ، باتری ای که درون سنسور داخلی این توپ قرار دارد قابل جایگزین کردن نیست ، که بدین معنی است که بعد از انجام حدود 100000 پرتاب با این توپ ( یعنی به زور 300 پرتاب در روز ، آن هم فقط برای یک سال ) ، قابلیت های تعاملی این توپ از کار خواهند افتاد . با این حال این توپ هنوز هم مقاوم و کارامد بوده و به عنوان یک توپ معمولی هنوز کاملا قابل استفاده است ، در این صورت قیمتی که ما پرداخت کرده اید در واقع فقط برای نرم افزار تعاملی این توپ خواهد بود.

در حال حاضر ، نرم افزار Wilson X تنها برای سیستم عامل iOS در عرضه شده است ، ولی ورژن اندرویدی این نرم افزار نیز قرار است در طول ماه آذر عرضه شود.

اگر شما توانستید خودتان را در مورد قیمت بالای این محصول راضی کنید ، توپ بسکتبال تعاملی Wilson می تواند راه آسانی برای افراد کم مهارت در ورزش بسکتبال ، برای بهبود عملکرد شان در این ورزش باشد.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا