کاربران ویندوز 10 مایکروسافت 75 میلیونی شدند

ویندوز 10 محبوب ترین ویندوز مایکروسافت شناخته شد

ویندوز 10 یکی از محصولات موفق مایکروسافت بوده که عرضه شده است. تمامی کارشناسان اعتراف کرده‌اند که ویندوز 10 یک ویندوز ایده‌ آل است . با توجه به گزارش tweetstorm مایکروسافت هدف داشته است که 1 میلیارد کاربر ویندوز جدید 10 را نصب کنند و در طول 1 ماه در 75 میلیون کامپیوتر نصب شده است . مایکروسافت با رسیدن به کاربران مورد نظر خود فاصله زیادی دارد ولی در حال حاضر هم با رقم فوق العاده روبرو شده است .  ویندوز 10 با تمام مشکلات خود پس از انتشار در کمتر از 24 ساعت 14 میلیون کاربر داشت و هم اکنون ویندوز 10 با 75 میلیون کاربر محبوب ترین ویندوز مایکروسافت شناخته شده است

2015-08-27_151723

یوسف مهدی مدیر بخش بازاریابی مایکروسافت در توییتر گفت : 75 میلیون دستگاه در حال اجرای ویندوز 10 هستند و این آمار درحال رشد است . 7 مرداد ویندوز 10 عرضه شد . در روز های اولیه انتشار این ویندوز آمار و شایعاتی زیادی در مورد کاربران ویندوز 10 وجود داشت که تکذیب می شد . آمار واقعی از منتشر نمی شد اما امروز آماری نسبتا دقیق منتشر شده است که براساس آن 75 میلیون دستگاه به ویندوز 10 مجهز شده‌اند

ویندوز 10 می تواند یک سیستم‌عامل موفق باشد زیرا در آن ویژگی های است که کاربران به آن ها علاقه مند هستند . یکسان بودن هسته‌ی سیستم‌عامل در تمامی دستگاه‌ها و امکان ساخت یک برنامه برای ویندوز 10 و اجرای آن بر روی تمامی دستگاه‌های مبتنی بر ویندوز به حدی جذاب است که کاربران را جذب این سیستم عامل کرده است . بازگشت منوی استارت به ویندوز 10 و تغییرات عمده‌ی آن نسبت به نسل قدیمی آن در ویندوز 10 به کاربران این احساس را می دهد که ویندوز 10 یک سیستم عامل قدیمی با ظاهر جدید است.

با وجود امکان بروزرسانی رایگان از ویندوز 7 و 8.1 به ویندوز 10 این آمار بسیار دور از انتظار نیست . به محض عرضه ویندوز بسیاری پیش بینی می کردند که مایکروسافت با این ویندوز به آمار بالایی دست پیدا کند . ظاهرا آمار دانلود و استفاده‌ی کاربران از نرم‌افزاری ویندوز 10 نیز رشد بسیاری خوبی داشته است و این را می‌توان یک موفقیت خوب برای رموندی‌ها محسوب کرد. تعداد دانلود برخی از نرم‌افزار‌ها نسبت به ویندوز 8 شش برابر شده است و این خبر توسعه‌دهندگان را بسیار خوشحال می‌کند. همچینی‌ اعلام شد که در حدود 90000 دانلود منحصر به‌ فرد برای تبلت‌ها و کامپیوتر‌ها ثبت شده است.

مایکروسافت قصد دارد تمام ویژگی ها از جمله آفیس ، کورتانا و .. در سیستم عامل وجود داشته باشد که کاربرا نیاز به قصد خرید نرم افزار آن ها نباشند . این باعث می شود که هزینه های کاربران نیز کمتر شود و باعث محبوبیت بیشتر ویندوز 10 و مایکروسافت نیز خواهد شد.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا