اپلیکیشن WLPPR: استفاده از تصاویر زیبای ماهواره‎ای به عنوان کاغذدیواری‎

بعضی از محبوب ترین انواع کاغذ دیواری برای iOS تم فضا را دارند. به لطف عشق اپل به کهکشان ما به خوبی از زیبایی تصاویر کهکشانی بر روی صفحه‎ی home گوشی خود لذت برده‎ایم.

5

WLPPR یک اپلیکیشن کاغذ دیواری است که تصاویر ماهواره‎ای نه تنها از فضا، بلکه همچنین از دل آن فراهم می‎کند. تصاویری هفتگی فراهم می‎کند که شما می‎توانید بگیرید و به عنوان کاغذ دیواری خود انتخاب کنید.

این اپلیکیشن یک پکیج اصلی دارد، که در حال حاضر دارای 58 کاغذ دیواری است و مملو از تصاویری است که از روی زمین از فضا گرفته شده است.

شما می‎توانید موج‎های آرام دریای زرد، خمیدگی‎های طلایی خاک رس و خاک شن‎های ایران را اضافه کنید. نگاهی به تگزاس از فضا داشته باشید، یا ابرهای سرگردان گرداب‎های نقاشی‎های Von Karman را از بالا مشاهده کنید.

با یک پست بر روی فیسبوک، شما می‎توانید پکیج مریخ را اضافه کنید، که دارای تصاویر ماهواره‎ای از این سیاره‎ی سرخ کهکشان راه شیری است. چه در حال تصور خود در قالب فردی که به قطب جنوب مریخ سفر کرده است یا در حال جستجو برای یک لایه یخ در شهر Inca است، شما می‎توانید هرکدام از 31 کاغذ دیواری را قسمتی از تجربه‎ی استفاده از iOS کنید.

6

پکیج‎های بیشتر شامل False Colors می‎شود که پدیده‎های عجیب را آنطور که توسط بشر و از فضا مشاهده شده است را نشان می‎دهد، که تصاویری ماهواره‎ای از جزایری هستند که توسط بشریت برای اقامت انتخاب شده و هر کدام از این تصاویر را می‎توان به قیمت 0.99 دلار خرید. یا شما با پرداخت 3.99 دلار می‎توانید تمامی مجموعه‎ها را باز کنید که تمامی محتویات در آینده را نیز در بر می‎گیرد. در حال حاضر توسعه دهنده‎ی این اپلیکیشن در حال کار بر روی پکیج جدیدی به اسم Lifeless است که به نظر در حال تمرکز بر تصاویر گرفته شده از ماه می‌‎باشد.

هر تصویر اطلاعات اضافی نیز با خود دارد. بنابراین، اگر در حال فکر هستید چه زمانی تصویر آتش فشان Ubinas گرفته شده است، روی آن و سپس روی آیکون اطلاعات در گوشه‎ی سمت چپ پایین آهسته ضربه بزنید.

همانطور که در بین تعداد شگرفی از تصاویر در حال گردش هستید، می‎توانید آن‎هایی که دوست دارید را نیز بوکمارک کنید. شما سپس می‎توانید مستقیما به این بخش رفته و تصمیم گیری را اندکی آسان تر کنید.

7

زمانی که یک تصویری که دوست دارید را پیدا می‎کنید، روی آیکون دانلود در انتهای صفحه آهسته ضربه بزنید و آن را به کتابخانه‎ی تصویر خود بفرستید و به صفحه‎ی Home یا قفل صفحه‎ی نمایش اضافه کنید.

WLPPR برای دانلود رایگان در اپ استور موجود است.

 

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا