Wonder Cube دستگاه جانبی چند منظوره موبایل

اغلب لوازم جانبی گوشی های هوشمند برای انجام یک کار خاص طراحی و ساخته می شوند . اما اگر شما به دنبال دستگاهی چند منظوره برای گوشی خود هستید ، WonderCube یک دستگاه همه منظوره لوازم جانبی تلفن شما است که می توانید آن را امتحان کنید . WonderCube یک مکعب کوچک است که شما می توانید آن را از جا کلیدی خود آویزان کنید و همیشه به همراه داشته باشید .

wondercube-640x362

حال سوال اصلی این است : کارکرد WonderCube چیست ؟

برای شروع می توان گفت که این مکعب کوچک می تواند مانند یک کابل برای تلفن همراه شما عمل نماید و داده ها را انتقال داده و یا آن را شارژ نماید . همچنین می تواند یک استند برای گوشی شما باشد و به هنگام تماشای ویدیو ها یا وب گردی می تواند در آن قرار گرفته و مانع از افتادن گوشی شود . علاوه بر این ها می توان از این مکعب به جای OTG USB , flash drive نیز استفاده کرد. در نهایت به دلیل داشتن چراغ های LED کوچک به عنوان یک چراغ قوه نیز به کار می رود .

ساعت اپل مناسب با مچ دست شما کدام است

با این حال یکی از ویژگی های این مکعب کوچک که توجه ما را جلب کرده است ، کاربرد آن به عنوان یک شارژر اضطراری در گوشی ها است . حتما می خواهید بدانید چگونه این کار انجام می شود . خب پس با ما همراه باشید .

این مکعب با یک باطری 9 ولت کار می کند .در نتیجه با قرار دادن یک باطری در درون این مکعب می توان به جای شارژر نیز از این دستگاه استفاده کرد . این قابلیت به این دلیل که باطری های 9 ولتی به راحتی در همه جا در دسترس هستند ، ویژگی بسیار خوبی به شمار می آید .بنابراین با داشتن این مکعب جادویی هر جا که باشید می توانید گوشی تلفن خود را شارژ کنید .

شما می توانید در حال حاضر این WonderCube را با حداقل قیمت 49 دلار تهیه نمایید . نمودار فروش و سود این دستگاه هر لحظه در حال افزایش است . این مکعب می تواند در هر دو فرم USB Lightning و micro USB مورد استفاده قرار گیرد . بنابراین می توان در دستگاه هایی غیر از اپل نیز از این مکعب جادویی استفاده کرد .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا