بازی Word Monsters واژه یابی بامزه برای آیفون و آیپد

Rovio Stars بازی Word Monsters را که یک بازی واژه یابی بامزه‌ است را در App Store منتشر کرد!

Rovio Stars سازنده بازیِ Angry Birds، این بار بازی جدید iOS اش را معرفی کرده است. در حال حاضر می‌توانید بازی Word Monsters (دیو‌‌ های واژه) را به رایگان از App Store دانلود کنید. مهارت‌های زبانی خود را در رقابت با بازیکنان سرتاسر جهان بسنجید و به مقام Word Monster اعظم دست یابید!

بازی Word Monsters

بازی Word Monsters

بازی Word Monsters

این بازی توسط Raketspel توسعه داده شده، انجام واژه یابی در این بازی خیلی جالب است. بازیکن‌ها می‌توانند دسته‌ی واژه‌هایی که می‌خواهند در آن رقابت کنند را خودشان انتخاب کنند، که از جمله این دسته‌ها می‌توان به مرکبات، غذاها و آهنگ‌های دهه 80 و غیره اشاره کرد. سپس شما باید به سرعت در زمان تعیین شده تمامی واژه‌ها را پیدا کنید تا برنده‌ی مرحله شوید.

این “دیو‌ های واژه” چه موجوداتی هستند؟

به گفته Rovio: “آنها دیو‌ های کوچک و بامز‌ه‌ای هستند که عاشق شیرینی و واژه هستند. در بازی Word Monsters شما می‌توانید دیو خودتان را بسازید و به رقبای خود نشانش دهید.“

این بازی را می‌توانید هم به صورت فردی و هم به همراه دوستانتان با Game Center در گروه‌‌های زبانی مختلف انجام دهید. این بازی دارای پازل‌هایی به زبان‌های مختلف، مانند انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی، اسپانیایی، روسی، فنلاندی، سوئدی، پرتغالی و برزیلی است.

همانطور که در اسکرین شات‌ها نشان داده شده است، بازی Word Monsters دارای گرافیک روشن و جالبی بوده و شخصیت‌های دوست داشتنی در خود دارد. اگر شما از طرفداران واژه یابی هستید، برای دانلود آن درنگ نکنید.

با ادامه‌ی بازی Word Monsters و کامل کردن پازل‌ها شما سکه‌‌های مجازی بدست می‌‌آورید و می‌توانید از آن برای باز کردن لوازم جانبی استفاده کنید. بیش از 25 نوع مختلف دسته واژه وجود دارد که هر کدام حاوی واژه‌‌های مربوط به خودشان هستند، و شما می‌توانید با استفاده از سکه‌‌های مجازی و یا خرید پول توسط مکانیسم داخلی خرید اپلیکیشن، دسته‌‌های بیشتری را باز کنید.

افرون بر آن، با سکه‌‌های مجازی می‌توانید Booster ها را بخرید و هر زمان که در بازی گیر کردید، زمان را نگه داشته یا راهنمایی بگیرد.

بازی Word Monsters

بازی Word Monsters

در پایان اینکه، مطمئنانه توانایی شخصیت سازی بازی Word Monsters ، شما را فریفته خود می‌کند. برای آشنایی بیشتر با بازی Word Monsters به وب سایت Rovio مراجعه کنید.

بازی Word Monsters را به صورت رایگان از App Store دانلود کنید.

تکرار می‌کنم، بازی Word Monsters دارای مکانیسم خرید داخلی است و باید نسخه iOS 6.0 یا بالاتر را بر iPhone یا iPod یا iPad خود داشته باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا