ویندوزفون کار هستید؟ این پست کوتاه را بخوانید

در این روز ها که مردم در حال خرید هدیه و وسایل سال نو هستند، کمی تنوع از طرف کمپانی ها بزرگ بدک هم نیست.ایمیلی که ردموند مایکروسافتی فرستاده چیزی بیشتر از هدیه کریسمس می ارزد. این شرکت اعلام کرده به تمامی افراد که از دستگاه های ویندوزفونی استفاده می کنند، 20GB اسکای درایو هدیه داده خواهد شد.

microsoft-logo-640x426

این ایمیل دارندگان ویندوزفون را به دریافت جایزه 20 گیگابایتی دعوت می کنند که نهایتاْ تا پایان ماه ژانویه می توانند آن را مطالبه کنند. با وجود این که به رکن بودن سرویس SkyDrive به صورت غیر مستقیم اشاره می شود، اما این 20 گیگابایت بیشتر از این که به عنوان هدیه و خوشایندی شناخته شود، نمادی برای تشویق افراد برای استفاده از این سرویس کلاد است (رقابتی که از سر ستیز با آیکلاد، گوگل درایو، دراپ باکس و … نشئت می گیرد).

همانطور که میدانید در اکتبر ۲۰۱۲ مایکروسافت نسخه سیستم عامل موبایلش، ویندوزفون 8 را ارائه کرد که بر خلاف نسخه قبل بر روی بستر ویندوز NT ارائه شد و اشتراکات زیادی با سیستم عامل دسکتاپ مایکروسافت یعنی ویندوز 8 داشت.

طراحی تخت در ویندوزفون

مهمترین ویژگی های ویندوز فون 8 رابط مترو است یعنی همان طراحی تخت و فلت که ظاهر آن را به کلی نسبت به سایر پلتفرمها متفاوت می کند و تجربه ای خوب را در استفاده از تلفن همراه به دست می دهد.

حالا از این گذشته، انگاری اسکای درایو کمی سخاوت مند تر هم شده و قرار است آن را حتی به رایگان نیز ارائه کند. اکنون با هر خرید Surface 2 یا Surface Pro 2 در حدود 200 گیگ فضای رایگان دو ساله در اختیارتان قرار خواهد گرفت. فضای کلاد رایگان نیز برای یک سال ارائه خواهد شد.

پس اگر شما هم یک گوشی ویندوز فونی دارید، احتمالا از شنیدن این خبر حسابی خوشحال خواهید شد. بروید این پیشنهاد را آپگرید کنید و تجربه تان را با ما در میان بگذارید. هرچند به آیکلود اپل نمیرسد

منبع : Ubergizmo

2 دیدگاه دربارهٔ «ویندوزفون کار هستید؟ این پست کوتاه را بخوانید»

  1. salam khedmate shoma azizan dar iapplecenter. khaheshmandam ghesmate sabte nazarat ro ke soal baraye taid va sabte nazar gozashtid range adadesh ro porangtar konid ta malom she be sakhti mishe did.mer30

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا