Workflow برای اپل واچ انجام کارها را سریع‌تر می‌کند

Workflow به شما اجازه می‌دهد هر نوع وظیفه‌ای را درست بر روی آیفون و به زودی مچ دست خود از طریق اپل واچ برنامه ریزی کنید.

اگر زمانی خودتان را در حالی پیدا کردید که در حال آرزو برای یافتن راهی به منظور افزودن وظایف تکراری به آیفون خود به روشی ساده‌تر و کم مرحله‌ای تر هستید، Workflow برای شماست. اگر شما اغلب ایمیل مشخصی را برای گروهی از افراد می‌فرستید، این اپلیکیشن می‌تواند انجام این کار را آسان‌تر کند.زیاد سفر می‌کنید و مکرراً نیاز به پیدا کردن کافی شاپی دارید تا کارهایتان را در آن انجام دهید؟ Workflow از پس آن هم بر می‌آید. تعداد کارهایی که شما احتمالاً می‌توانید با این اپ انجام دهید تقریباً بی شمار است. اکنون بسیاری از این قدرت خودکار سازی بی نظیر دارد با Workflow برای اپل واچ به مچ دست شما می‌آید.

امروز این اپلیکیشن برای پشتیبانی از اپل واچ به روز رسانی شد. در حال حاضر Workflow از بیش از ۲۰۰ فعالیت شخصی و شمار بیشتری کار قابل افزودن به آن تشکیل شده است. همچنین می‌توانید حتی کار مورد نظر خود را در صورت لزوم بسازید. در حالی که هنوز انجام بعضی از کارها نیاز به تعامل با موبایل شما را دارد، تعدادی فعالیت نیز وجود دارد که می‌توانند به طور مستقیم از روی اپل واچ کار کنند. کارهایی مثل افزودن یک رویداد به تقویم، فرستادن ایمیل، خواندن یک مقاله، پیدا کردن نقاط مورد علاقه‌ی افراد (مثل کافی شاپ آن‌ها)، افزودن یاد آورها و حتی ذخیره سازی داده‌ها در دراپ باکس از جمله کارهایی است که شما قادر خواهید بود بدون نیاز به لمس تلفن هوشمند خود آن را انجام دهید. همچنین می‌توانید لیست کاملی از همه‌ی اعمالی که به طور طبیعی با اجرای این اپلیکیشن پشتیبانی می‌شود را در DeskConnect دارد.

1

شروع کار با Workflow در اپل واچ ساده است و تنها شامل یک سوایپ ساده می‌باشد. هر جریان کاری که تلاش به انجام آن دارید و نیاز به آیفونتان دارد به شما اعلام می‌شود. در موارد دیگر کارها تنها می‌توانند از روی مچ شما انجام شوند. با این روش انجام کارهای عادی مثل مسیریابی، مکان یابی برای خوردن غذا یا حتی توئیت کردن یک تصویر حتی بدون نیاز به یک بار لمس آیفون خود صورت می‌پذیرد.

شما می‌توانید توضیحات بیشتر در مورد Workflow برای اپل واچ را در وب‌سایت DeskConnect بخوانید. کاربران به محض دریافت اپل واچ‌های خود، یعنی ۲۴ آپریل می‌توانند استفاده از Workflow را آغاز کنند. حتی اگر تصمیمی برای خرید اپل واچ ندارید، ما همچنان توصیه می‌کنیم اپلیکیشن مربوط به آیفون آن را دانلود و نصب کرده و از آن بهره ببرید. بسیاری از ما در سایت iMore هم اکنون هم به طور روزانه از این اپلیکیشن برای همه چیز از ارسال ایمیل به صورت خودکار به دیگران تا فرستادن جیف‌ها و هزاران اموجی استفاده کرده‌ایم. هر کاری بخواهید در iOS به طور خودکار انجام دهید از طریق Workflow شدنی است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا