بررسی بازی Xenowerk: بازی تیراندازی با ریتم سریع

اگر شما طرفدار آن دست از بازی‎های تیراندازی هستید که دوربین از بالا است و شما باید به سمت پایین هدف گیری و تیراندازی کنید، پس باید بدانید که چقدر رفتن از یک اتاق به یک اتاق دیگر، کشتن چیز‎های مختلف و منفجر کردن اشیاء می‎تواند جالب و لذت بخش باشد. Pixelbite، تیمی که بازی علمی تخیلی مارشال‎های فضایی غربی را قبلا به ما معرفی کرده بودند با یک ماجراجویی جدید در فضا برگشته‎اند.

1.Xenowerk-3

بازی Xenowerk یک بازی اکشن تیراندازی است که در آن بازیکنان ماموریت دارند خرابکاری که به دنبال یک آزمایش بیولوژیکی به وجود آمده است را پاک کنند، یعنی از بین بردن موجودات جهش یافته‎ای که هیجان بازی را به وجود می‎آورند. ما امروز برای شما بررسی این بازی را آماده کرده‎ایم.

هدف در بازی

به شما وظیفه‎ی پاکسازی آزمایشگاه زیستی داده شده است که اخیرا تحت تاثیر یک واقعه‎ی بد قرار گرفته است. به دنبال یک آزمایش تمامی دانشمندان مرده‎ان و تمامی قربانیان آزمایش تبدیل به موجودات جهش یافته‎ی قاتل شده‎اند. وظیفه‎ی شما پاکسازی آزمایشگاه و تمامی موجودات جهش یافته است، قبل از اینکه شروع به تکثیر کنند.

طراحی بازی

دوربین در این باز در بالا قرار دارد و به اصطلاح یک بازی تیراندازی از بالا به پایین است که دارای یک سیر داستانی محدود است ولی میزان اکشن آن به مقدار حداکثر می‎باشد.بازیکنان مرحله به مرحله را با نابودی موج عظیمی از موجودات جهش یافته رد می‎کنند.

به دنبال کسب امتیازات شما می‎توانید آپگریدهای جدیدی برای سلاح‎های خود باز کنید. شما همچنین می‎توانید پول جمع آوری کنید که از آن می‎توانید برای خرید تجهیزات بهتر استفاده کنید.

2.Xenowerk-2

گیم پلی

بازیکنان باید به سه آزمایشگاه پزشکی نظامی نفوذ کنند و آن‎ها را با استفاده از یک سلاح اولیه و یک سلاح ثانویه پاک سازی کنند. شما می‎توانید با رد کردن یک مرحله بدون آسیب دیدن و کسب امتیاز شلیک بیشتر، امتیاز بیشتری کسب ‎کنید.

همانطور که در بازی جلو می‎روید، می‎توانید مراحل قبلی را با سلاح‎ها و تجهیزات جدیدتری که به دست آورده‎اید، دوباره بازی کنید. بنابراین، اگر در تلاش اول زیاد عملکرد خوبی نداشته‎اید، کمی پول به دست آورید تا تجهیزات بهتری بخرید و بعدا آن مرحله را دوباره طی کنید.

بازیکنان با استفاده از بخش چپ صفحه‎ی نمایش برای حرکت و بخش راست برای هدف گیری و شلیک، کنترل بازی را بر عهده می‎گیرند.شما می‎توانید در حین حرکت هم شلیک کنید، که این می‎تواند زمانی که در یک گوشه توسط یک موجود جهش یافته‎ی ژلاتینی گیر افتاده‎اید، بسیار مفید باشد.

کشتن آدم بد‎ها در بازی گاهی اوقات یک سری چیز نظیر چرخ دنده آشکار می‎کند. به اندازه‎ی کافی از آن‎ها جمع آوری کنید تا بتوانید سلاح خود را آپگرید کنید.

با پولی که به دنبال پاک سازی یک مرحله به دست آوریده‎اید، شما می‎توانید سلاح‎ها و تجهیزات جدید بخرید.هر آیتمی که شما زمان جمع آوری چرخ دنده‎‎ها به آن مجهز می‎شوید، آیتمی خواهد بود که یک آپگرید دریافت می‎کند.

برای افزایش رتبه بندی و امتیاز خود تمامی موجودات جهش یافته در یک مرحله را پیدا کنید. هرچه پشت سرم تعداد بیشتری بکشید، امتیاز بالاتری به دست می‎آورید.
شما می‎توانید در بخش Game Center بازی دیگر بازیکنان را نیز به چالش بکشید تا ببینید چه کسی امتیاز بالاتری کسب می‎کند.

امتیاز شما براساس رتبه‎ بندی است که در پایان مرحله کسب می‎کنید.

این بازی از کنترل‎های MFi پشتیبانی می‎کند. ولی به نظر من به نسبت کنترل‎های لمسی بازی بسیار استفاده از آن بدتر بود.

به دنبال استفاده از آن دکمه‎ها بیش از حد حساس بودند و تنظیم آن‎ها در بخش تنظیمات به نظر نمی‎رسید کمکی در بهتر کردن اوضاع کند. ولی به هرحال من بدم نیامد چون شما می‎توانید هدف گیری را از شلیک به دنبال استفاده از یک دسته‎ی بازی جدا کنید.

زمانی که شما با صفحه‎ی لمسی بازی می‎کنید، هدف گیری و شلیک همزمان با هم صورت می‎گیرند.

3.Xenowerk-1

جنبه‎های خوب بازی

این بازی بسیار ریتم سریعی دارد و دقت و سرعت در آن باعث می‎شود بالاترین امتیاز را به دست آورید. این بازی مناسب افرادی است که از بازی‎های تیر‎اندازی خوششان می‎آید که فقط اکشن باشد و عنصر داستانی در آن رنگ اندکی داشته باشد.

جنبه‎‎های بد بازی

این باز اندکی حس تکراری بودن را به شما می‎دهد. در هر مرحله، هدف کشتن تمامی موجودات جهش یافته و پیدا کردن خروجی است، با یکسری موارد متفاوت اندک که ممکن شما نیاز به پیدا کردن یک کنسول کنترلی در ابتدا داشته باشید. چیزی بیشتری از آن وجود ندارد.

قیمت و ارزش بازی

این بازی 1.99 دلار قیمت دارد که به میزان گیم پلی که شما در آن دریافت می‎کنید، بی نهایت کم است. شما در این بازی باید در 3 ساختمان 50 مرحله را رد کنید، ولی ارزش بازی مجدد چیزی است که باعث می‎شود چنین بازی فوق العاده‎ای باشد.

امتیاز رتبه بندی شما چیزی است که باعث می‎شود قوی ترین در بین رقبای خود باشید. آیا شما به اندازه‎ی کافی سریع هستید که بازیکن شماره یک در این بازی باشید؟

نتیجه گیری

این بازی با قیمتی به این پایینی بسیاری از طرفداران بازی‎های تیراندازی را به خود جلب می‎کند.

بازی طراحی خوبی دارد و به اندازه‎ی کافی موارد قابل آپگرید و چیزهایی که در بازی باید باز کنید، وجود دارد. سیستم امتیاز دهی و رتبه بندی باعث می‎شود شما دوباره این بازی را انجام دهید و به دنبال کسب بالاترین امتیاز باشید. این بازی برای آیفون، آیپد، آیپاد تاچ موجود است.

آن را همین امروز از اپ استور دانلود کنید.

بازی‎های مشابه

Mech Warrior یک بازی علمی تخیلی تیر اندازی از بالا به پایین است.

نظر شما در رابطه با این بازی تیر اندازی با ریتم سریع چیست؟ ما را از نظرات خود در بخش زیر آگاه سازید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا