با نرم افزار جدید ایمیل یاهو کلید حساب جایگزین کلمه عبور خواهد شد

شما دیگر نیازی به وارد کردن رمز عبور خود هنگام استفاده از برنامه ایمیل یاهو نخواهید داشت . شرکت یاهو از یک برنامه دوباره طراحی شده نرم افزار ایمیل پرده برداری کرد . در این نرم افزار ویژگی های کلیدی حساب کاربری وجود دارد که به کاربر اجازه می دهد بدون وارد کردن کلمه عبور خود وارد سایت شوند . این به روز رسانی جدید همچنین از حساب های ایمیل دیگر مانند Outlook.com و Hotmail نیز پشتیبانی می کند.

yahoo-mail-1
با ویژگی کلید حساب (Account Key) کاربران یاهو می توانند با تلفن همراه خود وارد ایمیل های خود شوند

با این روش دیگر نیازی به رمز عبور نیست و در هر زمان برای وارد شدن باید Key خود را وارد کنید که هدف این روش برقراری امنیت بیشتر است.

شما به جای استفاده از رمز عبور از Key استفاده می کنید که روشی امن تر از رمز عبور های قدیمی می باشد . شما با داشتین Key به جای کلمه عبور امنیت بیشتری در مقابل هکر ها خواهید داشت و دسترسی به اطلاعات شما سخت تر می شود . همچنین اگر Key خود را فراموش کردید بازگرداندن آن بسیار آسان تر از بازگرداندن کلمه عبور است.

این اولین بار نیست که یاهو ویژگی های جدید برای جایگزینی کلمه های عبور را معرفی می کند . یاهو اعلام کرد که این ویژگی به زودی در یاهو قابل استفاده خواهد بود . کاربران همچنین برای ورود به جساب کاربری خود نیاز به بخاطر سپردن Key خود ندارند . یاهو می گیود ویژگی های دیگری نیز وجود دارد که به وزدی اضافه خواهد شد.

طراحی جدید نرم افزار ایمیل یاهو اسپرت و شیک تر است که کار با آن آسان تر از نسخه های قبلی می باشد . در نسخه جدید هنگ کردن کمتری وجود دارد و عواملی که باعث هنگ می شود را به راحتی می توانید حذف کنید . علامت خوانده شدن پیام ، ارسال پیام های طولانی در یک ایمیل و جستجو کردن نیز از ویژگی های جدید و بهبود یافته می باشند . شما میت وانید بر اساس عکس یا فایل های پیوست جستجو کنید.

به روز رسانی جدید نرم افزار ایمیل یاهو از حساب های کاربری به غیر از یاهو از جمله Hotmail،AOL,Outlook.com را پشتیبانی می کند و شما به غیر از اکانت یاهو نیز می توانید از این برنامه استفاده یا ایمیل ارسال کنید .

دسترسی به دیگر اکانت ها در حال حاضر تنها در ایالات متحده آمریکا قابل استفاده می باشد ولی اعلام شده است به زودی در کشور های بیشتری قابل استفاده خواهد بود.

نسخه جدید برنامه ایمیل یاهو در سیستم عامل iOS و اندروید در دسترس است.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا