Yelp خدمات درمانی عرضه می کند !

کسب اطلاعات درمانی و بیمارستانی از طریق Yelp

مردم زیادی در سرتاسر دنیا به خصوص کشور ایالات متحده آمریکا به Yelp وابسته شده اند و از آن اطلاعات زیادی را کسب می کنند . از جمله پیدا کردن اطلاعات رستوران ها و هم چنین نظر مردم درباره آن رستوران و … . هم اکنون این شرکت در حال گسترش امیدوار است که ماربرانش برای پیدا کردن اطلاعات درمانی و بیمارستانی به Yelp مراجعه کنند .

طی اعلامیه ای ، Yelp بیان داشته است که به بیش از 25 هزار بیمارستان ، خانه سالمندان و درمانگاه های دیالیز آمریکا که در لیست گنجانده شده ، اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد که کاربران می توانند از آن بهره زیادی ببرند . این اطلاعات توسط موسسه غیرانتفاعی ProPublica که در شهر نیویورک قرار دارد و موسسه دولتی Medicare عرضه خواهند شد .

اطلاعاتی که در Yelp برای بیمارستان ها عرضه می شود به نحوه برخورد کارمندان و پرسنل آن بیمارستان اشاره می کند . علاوه بر آن اطلاعاتی مثل وضعیت اتاق ها و سر صدای موجود در اتاق ها و تمیز و یا کثیف بودن محل اشاره می کند . درخانه سالمندان  اطلاعاتی که Yelp لیست می کند ، تعداد تخت خواب های خالی آن مکان است . علاوه بر این مورد ، این سیستم به شما می گوید که آیا این خانه قبلا توسط دولت جریمه شده یا خیر و آیا این مرکز از قوانین دولتی به خوبی پیروی می کند یا نه …

آپدیت جدید Yelp که این اطلاعات را در اختیار کاربران می گذارد در حال حاظر تنها بر روی نسخه دسکتاب و تحت وب آن وجود دارد اما با اعلام مدیران این شرکت ، برنامه موبایل این سرویس نیز به زودی با این اطلاعات آپدیت خواهد شد.

یکی از مدیران شرکت بزرگ Yelp می گوید : « ملیون ها کاربری گه از  Yelp استفاده می کنند برای انتخاب رستوران ها و یا مراکز خدماتی و درمانی به این وب سایت یا نرم افزار مراجعه می کنند تا بتوانند نظر سایر کاربران را درباره محل های مختلف جویا شوند این گونه خواهند توانست بهترین و مناسب ترین مکان برای درمان یک کودک بیمار پیدا کنند .

با توجه به تحقیقاتی که Yelop انجام داده ، 6 درصد از تمامی بیزینس ها و خرید و فروش هایی که توسط مردم و کاربران انجام می شود ، در زمینه خدمات درمانی و بیمارستانی است … پس ورود Yelp به این عرصه می تواند آن را بیش از پیش در میان مردم محبوب و قابل استفاده کند .

امید این است که در کشور عزیزمان نیز هم چین سیستمی به راه بیافتد تا هم وطنان راحت تر بتوانند رستوران ، بیمارستان ، مکان های خدماتی و … را انتخاب کنند … در صورتیکه این فرهنگ در ایران نیز جا بیافتد ، شرکت های خدماتی و درمانی و حتی مغازه های کوچک نیز تمایل بیشتری به ارائه خدمات مفید به سایرین پیدا می کنند و کیفیت خود به خود افزایش پیدا خواهد کرد .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا