قاب‎های آیفون 6 اس، آیفون 6 را در خود جا می‎دهد

خداحافظی با قاب‎های چربی و سیلیکونی ساخت اپل برای آیفون 6

درست است، قاب‎های آیفون 6 اس، آیفون 6 را در خود جا می‎دهد، و عکس آن نیز صدق می‎کند
اپل به منظور آماده سازی اپ استور برای عرضه‎ی iPhone 6s و 6s Plus در روز جمعه، شروع به بروزرسانی آن با تصاویر تبلیغاتی کرده است فقط یک موردی که خیلی توی چشم می‎آید این است: دیگر خبری از قاب‎های خود اپل برای آیفون 6 نیست.

1.iphone-6s-cases-hero
ممکن است دیگر شاهد قاب‎هایی که خود اپل برای آیفون 6 عرضه کرده است، نباشیم. یقینا در فروشگاهی که من در شهر Providence از آن بازدید کردم، خبری از آن‎ها نبود.

در عوض، در فروشگاه نسبتا کوچکمان که نگاه می‎کردم، برچسب‎های مربوط به آیفون 6 و 6 پلاس با عناوینی جایگزین شده بود که تبلیغ کننده‎ی مدل‎های جدیدتر بودند.

در فروشگاه آنلاین اپل هم آن‎ها دیده نمی‎شوند، و با یک اتاق تست کوچک مجازی جالب جایگزین شده‎اند که شما در آن می‎توانید این گوشی را به رنگ‎های مختلف و نوع قابی که دوست دارید تست کنید.

2.iphone-6s-try-on-online

تغییر اخیر به نوعی باعث سردرگمی یکسری از خریداران شده است. زمان خرید، من متوجه‎ی دختری که در کنارم بود شدم که به شخصی که با او به خرید آمده بود شکایت می‎کرد که “آن همه قاب‎های اپل برای آیفون 6 کجاست؟ من قابی برای آیفون 6 نیاز دارم.”

چیزی که آن‎ها از آن مطلع نبودند این بود که قاب‎های آیفون 6 و 6 اس پلاس به خوبی نسل قدیم آیفون را در خود جا می‎دهند. این دستگاه‎‎ها عملا از نظر بخش خارجی مشابه با مدل‎های سال قبل هستند، و در نتیجه قاب‎های چرمی و قاب‎های سیلیکونی بدون مشکل می‎توانند آیفون‎های نسل قبل را در خود جا دهند.

متاسفانه، چنین چیزی نمی‎تواند به خریدارانی که کاملا در رابطه با ابعاد این گوشی‎ها آگاهی ندارند، کمکی کند.

برای این دسته از افراد باید گفت کاور جعبه را بچرخانید تا با نوشته‎ای مواجه شوید که نوشته است: “با آیفون6 و 6 اس سازگار است.”

3.iphone-6s-cases-compatible-hero

جدا از اندازه، قاب‎های جدید آیفون 6 اس و 6 اس پلاس با تنوعی از رنگ‎های ملایم و روشن عرضه می‎شوند تا بازتابی از بند‎های جدید ساعت اپل مدل ورزشی باشند، همچنین رنگ‎های سنتی نظیر قهوه‎ای، صورتی روشن و آبی تیره به چشم می‎خورد.

البته، برای آن دسته از افرادی که کنجکاو هستند باید گفت که: درست است، معنای این حرف این است که شما می‎توانید از قاب آیفون 6 خود برای آیفون 6 اس تان نیز استفاده کنید.

و یقینا قاب‎هایی که برند اپل را بر روی خود ندارند نیز شامل این قضیه می‎شوند، گرچه من هنوز فرصت امتحان یکی از آن‎‎ها را هنوز نداشته‎ام.

imore

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا