شما از الان می‎توانید آیفون 6 اس و 6 اس پلاس را پیش خرید کنید

آغاز پیش خرید گوشی‎های iPhone 6s و iPhone 6s Plus در کشورهای گزینش شده

به دنبال معرفی گوشی‎های iPhone 6s و iPhone 6s Plus در محلBill Graham Civic Auditorium در 4 شنبه‎ی هفته‎ی گذشته طی یک رخداد رسانه‎ای از پیش سازماندهی شده ، پیش خرید این گوشی‎ها در کشورهای گزینش شده‎ای شروع شده است.

تاریخ بار‎ها به ما نشان داده است که میزان تقاضا برای آخرین آیفون‎ها به احتمال زیاد در مراحل اولیه‎ی تامین زیاد است، بنابراین اگر شما جرات آن را دارید که محصولات اولین خط تولید آیفون را به دست آورید، باید فورا دست به کار شوید. ما تمامی جزییات را برای شما فراهم کرده‎ایم تا این روند برای شما تا جای ممکن بی نقص و ساده شود.

1.Pre-order-iPhone-6s-6s-Plus
در طول مسیر زندگی آیفون، اپل به صورت مداوم سعی در این داشته است که هر سال تعداد کشور‎هایی که در آن این دستگاه عرضه می‎شود، افزایش یابند.

مشخص است که اپل از اینکه آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس این کمپانی تا جای ممکن در اختیار افراد بیشتری قرار گیرد، بیشترین نفع را می‎برد. حتی در نظر گیری فرضیه‎های اخیر بسیار مهم است که اشاره به این داشته‎اند که تیم کوک دستور داده است که یک سری از واحد‎ها صرف خط تولید شوند تا رکورد فروش شکسته شود.

مصرف کنندگانی که در کشور‎های ایالت متحده، بریتانیا، چین، استرالیا، کانادا، فرانسه، آلمان، هنگ کنگ، ژاپن، پورتوریکو، سنگاپور و نیوزلند قرار دارند می‎توانند آخرین دستگاه‎‎‎های آیفون را امروز پیش خرید کنند.

این خبر فوق العاده برای افرادی که در بازار چین قرار دارند خوشایند است، یعنی افرادی که باید بسیار صبر می‎کردند تا اپل بتواند از نوار قرمزی که درون جمهور خلق چین قرار دارد رد شود، با وجود آنکه روز به روز میزان تقاضا برای آن درون بازار چین افزایش پیدا می‎کند.

2.ML8J2_FV01

اگر از قضا شما در ایالت متحده هستید، قادر به این خواهید بود که آیفون 6 اس دارای 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی را به قیمت 649 دلار به دست آورید. اگر دوست دارید بیشتر هزینه کنید با پرداخت 949 دلار مدل 128 گیگابایتی را در هر تنوع رنگی، خاکستری فضایی، طلایی، سرخ طلایی، نقره‎ای تا جایی که میزان موجودی این دستگاه در انبار فروخته شود، می‎توانید تهیه کنید.

آیفون 6 اس:

⦁ 16 گیگابایت- 199 دلار (با بستن قرارداد با اپراتور) یا 649 دلار (قفل نشده)

⦁ 64 گیگابایت-299 دلار (با بستن قرارداد با اپراتور) یا 749 دلار (قفل نشده)

⦁ 128 گیگابایت- 399 دلار (با بستن قرارداد با اپراتور) یا 849 دلار (قفل نشده)

آیفون 6 اس پلاس:

⦁ 16 گیگابایت- 299 دلار (با بستن قرارداد با اپراتور) یا 749 دلار (قفل نشده)

⦁ 64 گیگابایت-399 دلار (با بستن قرارداد با اپراتور) یا 849 دلار (قفل نشده)

⦁ 128 گیگابایت- 499 دلار (با بستن قرارداد با اپراتور) یا 949 دلار (قفل نشده)

البته، یک سری لوازم جانبی جدید هم به همراه این دستگاه‎ها موجود دارد، از جمله داک‎های شارژ به رنگ‎های خاکستری فضایی، سرخ طلایی، طلایی و نقره‎ای به همراه قاب‎های چرمی و سیلیکونی به روز رسانی شده برای مدل‎‎های جدیدتر آیفون.

شما می‎توانید هم از طریق وب سایت خود اپل یا از اپلیکیشن اپ استور برای iOS پیش خرید خود را ثبت کنید. ما استفاده از اپلیکیشن اپ استور برای iOS را می‎کنیم چون قبلا برای کنترل بارگذاری، به نسبت وب سایت فروشگاهی آنلاین در طول مدت زمان پیش خرید، قابل اعتماد تر بوده است.

پیش خرید: اپ استور (آمریکا) | اپ استور (بین المللی) | اپلیکیشن اپ استور برای iOS (پیشنهاد می‎شود)

خوب، شما تصمیم خرید کدام یک از آیفون‎ها را دارید؟ با توجه به 6 گزینه‎ای که در پیش دارد، به همراه 4 تنوع رنگی، شما باید اندکی فکر کنید و سریع عمل کنید.

redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا