کیس کیبورد دارای نور پشتی Zagg Folio تبلت iPad Air 2 شما را به یک لپ تاپ تبدیل می‎کند

اپل ممکن است که سرانجام یک کیس کیبورد ساخته باشد، ولی در حال حاضر تنها با iPad Pro سازگار است. نگران نباشید. به اندازه‎ی کافی کیس کیبوردهای شیک دیگری وجود دارد که با iPad Pro 2 شما جفت و جور شود.

کیس Zagg Folio دارای یک backlit keyboard (صفحه کلیدی که به هنگام کار کلید‎های آن روشن می‎شود) و یک کاور بادوام است که از دستگاه شما محافظت می‎کند.

به لطف طراحی بی نظیرش، شما می‎توانید iPad Pro 2 خود را به منظور کار و مشاهده‎ی صفحه‎ی نمایش در موقعیت‎های مختلف قرار دهید.

Zagg-folio-backlit-keyboard-iPad-Air-2این صفحه کلید فوق العاده نازک است تا از اضافه کردم وزن به تبلت سبک وزن شما جلوگیری کنید. دارای یک پوشش چرمی است تا بتواند از کیس شما در برابر خراش و افتادن از ارتفاع کم محافظت کند.

شما می‎توانید iPad Air 2 خود را به دنبال استفاده از این کیس در حالت افقی برای تایپ کردن قرار دهید. لولایی که در وسط این کیس قرار دارد نظیر لولای لپ تاپ عمل می‎کند، بنابراین شما می‎توانید دستگاه خود را برای بهترین وضعیت مشاهده تا 135 درجه بچرخانید، و اصلا مهم نیست که کجا قرار دارید.

نحوه‎ی طراحی این صفحه کلید به نحوی است که تجربه‎ی تایپ کردن با آن طبیعی تر باشد. در صفحه کلید‎های سنتی کاربر به دنبال فشار دادن کلید‎ها روی صفحه کلید شاهد بالا آمدن آن‎ها بود و در این صفحه کلید هم چنین واکنش آشنایی دیده می‎شود. برای انجام یک سری وظایف خاص در iPad Pro 2 کلید‎های عملکردی تخصصی نیز وجود دارد.

کلید‎ها دارای نور پشتی هستند، که هر زمان که به این قابلیت نیاز داشته باشید می‎توانید آن را فعال کنید. برای صرفه جویی در میزان مصرف باتری آن‎ها همیشه روشن نیستند.

صحبت از باتری که شد باید بگیم که شرکت سازنده یعنی Zagg ادعا می‎کند که قبل از اینکه این کیس نیاز به شارژ داشته باشد، می‎توان 3 ماه استفاده‎ی معمولی از آن داشت.

کیس Zagg Folio به رنگ‎های مشکی، آبی، سفید، قرمز سیر، ارغوانی روشن و سبز مایل به خاکستری موجود است. در سایت آمازون به قیمت 70 تا 100 دلار فروخته می‎شود که این قیمت بستگی به رنگی که انتخاب می‎کنید دارد.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا